Widok

kościół Przodkowo?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś wie jaki jest tam organista?stan koscioła jest taki sobie, moze ktos cos powie więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
organista dosyć młody i sympatyczny, ale śpiewa raczej średnio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcesz to Ci mogę polecić organistę do wynajęcia. Grał na moim ślubie (ja brałam w katedrze oliwskiej gdzie są skomplikowane organy) i świetnie się spisał. Ale facet gra już profesjonalnie od 30 lat - jest po Akademii Muzycznej. Dla moich dalszych znajomych nawet na weselu do obiadu i jakieś tam wstawki i podobno bardzo byli z niego zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę o namiary, ale jaki cennik był wtedy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pamiętam ile wziął wtedy. Widziałam go kiedyś, że gra na Manhatanie w Gdańsku w restauracji więc chyba nadal w tym siedzi :)
(0-58) 552-29-42 p.Jerzy
Jeszcze raz serdecznie polecam i życzę powodzenia w organizowaniu tego najpiękniejszego dnia w życiu :)
P.S. Jakbyś potrzebowała bryki do ślubu to służę pomocą :) Mój mąż wozi "młodych" ślicznym Dodgem Magnum (kremowa skóra w środku dobrze komponuje się z sukienką) To tak na marginesie :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to teraz czas się wypowiedzieć. Kościół bardzo pięknie odnowiony, tylko ławy jeszcze czekają.
Proboszcz z krwi i kości, konkretny, nie żaden obibok.
minusem jest organista co śpiewać nie potrafi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kościół odnowiony bardzo przyjemny , tylko ksiądz jest dość sztywny ...
pozdrawiam Grzegorz
http://www.studiogregor.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Grzegorza
a jaki ksiądz miałby być.?? lalusiwaty.?
jest może i wymagający ale ma swoją charyzmę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do ~qaz
Ksiądz w kościele w Przodkowie nie pozwala wchodzić nawet na pierwszy schodek prezbiterium, siedzenia pary młodej są umieszczone zupełnie przy tym schodku , więc jak zrobić prawidłowe zdjęcia młodych od przodu ??? Powiem szczerze że pierwszy raz się z czymś takim spotkałem ;(

Także może i ma charyzmę ale w nieciekawy sposób ją objawia ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kościół to nie miejsce do robienia sobie szopki. Jeżeli masz stosowne pozwolenia z Kurii Pelplińskiej to proboszcz nie ma nic do gadania.
A jeżeli nie to musisz się podporządkować gospodarzowi.

Ja brałem ślub za czasów św. pamięci księdza Szwaby-ten to dopiero był dziwak jaki mało, ale mój kamerzysta i fotograf miał stosowne pozwolenia więc musiał siedzieć cicho.
Natomiast pewnie na złość nie zrobił nam stułą węzła małżeńskiego.

Więc skoro pierwszy raz się z czymś takim spotkałeś to jest to już jakaś lekcja z życia wzięta.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat
Slubowal tam ktos ostatnio? Ile wynosza wszystkie koszty slubu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile łaska, ksiądz proboszcz Wacław super człowiek, najlepszy duchowny jakiego znam. zapomnieliśmy zapłacić księdzu przed weselem, dopiero tydzień później po ślubie pojechaliśmy zapłacić u daliśmy 400 zł (ksiądz trawę kosił w roboczych ubraniach, nie liczył kasy, tylko powiedział "Bóg zapłać"). to nie jest człowiek łasy na kasę. no i doradzi, pomoże kiedy masz jakieś wątpliwości. polecam z całego serca.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry