Widok

kościół Trójcy Św. Gdynia Dąbrowa

Wesele Dąbrowa Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny
Juz kiedys się pytałam, ale może ktoś sie dopisał do weselnika ;)
Kto z was ma ślub 21 czerwca 2008 w kościele Trójcy Św. Gdynia-Dąbrowa???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0