(19 lat temu) 22 czerwca 2007 o 14:59
Kamiś, napisz mi jak tam jest z przystrojeniem kościoła? Kiedyś dziewczyny pisały, ze kosćielnego można poprosić, a czy można go nie prosić? My mamy swoją własną dekorację (moje koleżanki to robią) i nie wiem jak z tym.
0
0