Widok

kosciol na Czarnej- wrzeszcz

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
kto ma tam 26 sierpnia? Czy rzeczywiscie nie mozna stroic kosciola?
Z tego co wiem to tam siostry cos przygotowuja, ale podobno to nie jest wystroj typowo slubny. Ja wiem ze ten kosciol jest piekny, ale cos chyba ozdobnego by sie przydalo. Nawet dywanu nie maja
Wiec kto ma tam 26 sierpnia? moze wspolnymi silami da sie cos osiagnac.
Pozdrawiam
Sory za brak poslkich znakow. Inny system.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
my slubujemy w tym kościele 19 sierpnia, jeżeli jest ktoś jeszcze tej daty to możnaby sie zgadac (najlepiej na priv bo rzadko tu zagladam :(
musze sie koniecznie dowiedzieć co z dekoracją...
hmmm...
;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my 3 czerwca.
Pytalam babki w kancelarii, oni stroją kościół, kwiaty są, dywanu faktycznie nie ma.

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze i stroja. Problem w tym ze mam znajoma ktora powiedziała, ze wyglada jakby w ogole nie bylo ustrojone

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc.my mamy 10 czerwca.wiec tak,nie mozna stroić kościołu,jest tylko jakas dekoracja tam gdzie siedza młodzi,przy ołtarzu.to jeden fakt.a drugi to taki ze nawet jak go przystroicie to wszystko ginie w ogromie kościoła.To moja parafia od wielu wielu lat,wiec troche wiem jak to wyglada

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli co na przyklad nie moge kupic do kosciola kwiatów? Ja jestem alergikiem wiec co bedzie jak mi na przyklad siostrzyczki polaza lilie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to przeed slubem zapytasz.ale z tego co wiem to samemu nic nie mozna kupic i ustroić

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

do góry