Widok

kościół na Obłużu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny idę w sobotę na śłub tylko nie bardzo wiem jak dotrzeć do tego kościoła bo nie znam wogóle Gdyni. Tłumaczono mi że z estakady zjeżdża sie w prawo i potem prosto prosto ok 3 przystanki autobusem. Jeśli któraś mogłaby mi pomóc i precyzyjniej określić miejsce tego kościoła była bym bardzo wdzięczna. Ślicznie dziękuję
sasa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmmm wiec tak jeden kosciol jest odrazu kolo estakady i to jest boboli...ale nie wiem czy TY masz jechac do konca estakady??? bo wtedy jak jedziesz do konca i skrecasz w prawo to jakies trzy przystanki dalej jest kosciol raczej nowy na zielonej kolo policji a jeszcze dalej jest ten stary na oksywiu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a masz nazwe tego kosciola czy ulice to wytlumacze dokladnie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli to kosciol na obluzu ducha swietego i sw katarzyny to.......wsiadasz z gdyni gl.w 182najlepiej ....ten autobus nie jedzie do konca estakada...jak zobaczysz ze z niej zjezdza licz 4 przystanki (trzy tez moga byc ale 4 blizej) ten na ktorym wysiadziesz bedzie za zakretem czyli autobus skreca ty wysiadadz...przejdz na druga strone i idz dalej jak autobus jedzie.....idziesz kawalek wzdluz ulicy az do osiedla blokow i wierzowcow i wchodzisz odrazu na to osiedle mijasz chyba tylko jeden blok i zaraz masz kosciol....a obok komisariat hihihi

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest kościół Św. Ducha na ul Zielonej
sasa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

do góry