Widok

kościół na obłużu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczynki....która miała tam ślub lub będzie miała....
napiszcie coś
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi oczywiście o parafię boboli....
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj
Być może my będziemy mieli ślub w tym kościele ale w dolnym (w górnym juz wszystko zajęte na sierpień)
pozdr

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj!
a byłaś już u ksiedza?
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
ja mam slub w boboli 5 sierpnia o 17. 15
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj madziu możesz mi coś powiedzieć o kosztach tego całego przedsięwziecia w kościółku...... i o strojeniu kosciółka,czy to w swoim zakresie? no wogóle wszystko...... a kto bedzie ci udzielał ślubu? można wybrać? z góry dziękuję
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i jak dziewczyny? żadna nic mi nie napisze w tym temacie.......
a jak wygląda sprawa z protokołem? bardzo was proszę !
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się podoba ten kościół ale niecierpię tego proboszcza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz piszę ;). Całkowity koszt to 400 zł ( w tym organista), taka opłata jest z góry narzucona. protokół spisuje się na kilka miesiecy przed slubem. my zdecydowalismy sie na ten kosciol bo to parafia mojego przyszlego meza, a poza tym bardzo podoba mi sie wnetrze. ma swoj klimat, w porownaniu z wiekszoscia gdynskich kosciolow. jedynym minusem jest brak dywanu, my wypozyczamy go z e-still. jezeli chodzi o proboszcza to tez slyszalam o nim rozne ciekawostki, ale sluby prowadzi w bardzo uroczysty sposob. pozdrawiam
jakbys jeszcze miala jakies pytania to pisz na maila, bo poczte sprawdzam codziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile biorą za odpis aktu chrztu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madziuuuuuuuuuuuuuuuuuu23,ale jaki jest twój email bo w profilu nie ma ?? pllllllllllllllllllis
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak to jest ze strojeniem koscioła,we własnym zakresie? a ile za wypożyczenie dywaniku biorą?
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj - miałam ślub w tym Kościele. Jeśli chodzi o ozdobę kościola to jest to w Twoim zakresie, ewentualnie panie które sprzątają mogą coś przygotować, ale z nimi się dogadujesz i im płacisz... Jeśli chodzi o dywan - nie ma takiej możliwości bo jak mi proboszcz powiedział "nie po to kładł glazurę by teraz zakrywać to dywanem", ale jeśli wyporzyczysz taki dywan pozwala go rozlożyć. Koszt wypożyczenia to około 300zł.:)

Handerska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki ci marto..........już wiem chociaż tyle..............
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja wtedy zrezygnuje z dywaniku....trochę drogo jak dla mnie za dywan
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak to u ciebie dokładnie wyglądało ze strojeniem? mogłabys mi uchylić rąbka tajemnicy? dziekuję
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fakt drogo... Jeśli mogę Ci polecić to zamow młodego ogranistę bo stary fauszuje - ja z mężem dodatkowo zamowiliśmy śpiewaczkę, która wykonala Ave Maryja - jedna piosenka 50zł.:)

Handerska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ładnie jej to ave wyszło,byłas zadowolona? jeśli mozna jakieś namiary ...
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a który ci madziu organista bedzie grał,młody czy stary? napisz coś więcej o oprawie muzycznej podczas ślubu..... a ślubu udziela tylko proboszcz czy mozna wybrać? a jak idzie się zaklepać datę to z kim się o tym rozmawia,z samym proboszczem?(o matko bo ja za nim też nie przepadam i już mi słabo się na samą myśl robi)..... ja mam nauki przedmałżeńskie,ale bez poradnictwa i co wtedy trzeba zrobić? i jak te poradnictwo wygląda? wiem,wiem....zasypałam cie pytaniami,ale aż tyle mi sie ich uzbierało...
to mówisz ,że 400zł i ani grama więcej.... pozdrawiam cię i czekam na twoje informacje na wage złota.......
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam nadzieje,ze mi cos jeszcze napiszecie dziewczynki.........licze na was........
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam ci info na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
madziu,wielkie dzięki.........jakby co to bede jeszcze napewno miała pytania
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tobie udziela proboszcz ślubu madziu??
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to sie okaze tak naprawde na tydzien przed slubem. jak narzaie to na 90% proboszcz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeeeeeeeeny,ja tak nie chce! a nie moge na przykład wybrać sobie innego ksiedza z tej parafii? (bo jak tylko proboszcza udziela sakramentu to ja nie wychodzę za mąż.....)
image
image
25 listopad 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie koniecznie proboszcz!!! myśle ci ze jezeli poprosisz to kazdy moze poprowadzic msze. najlepiej spytac sie w kancelarii, np u tej pani- ona jest zawsze rano 8-9, bo popoludniami pzrewaznie jest ksiadz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Obłuże

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

do góry