Widok

kościół pw. Św. Polikarpa w Osowie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos bierze ślub 4 sierpnia 2007 w kościóle pw. Św. Polikarpa w Osowie??

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wykopuje stary watek- ktos slubowal lub bedzie w tym kosciele?
bo chcialam sie dopytac, jak z praktycznymi sprawami typu dekoracja itp.

czy w tym kosciele jest jakis koscielny, ktos od spraw organizacyjnych?


A jakbym jeszcze odnalazla jakas pare, ktora bierze slub 22 sierpnia tego roku to juz w ogole bylabym wniebowzieta ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
silan ja biore ale w Parafi Chrystusa Zbawiciela;)Nie wiem jak tam wygklada sprawa dekoracji ale mam nadzieje ze sie niedlugo tzn w czerwcu dowiem cos wiecej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kol miala w Chrystusa Zbawiciela, jak dobrze pamietam to ich koscielny moze bardzo tanio zalatwic "podstawowe dekoracje"..:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nasza parafia ale my zdecydowalismy sie slubowac sobie w Mateblewie:) W Polikarpie wystraczy podejsc do proboszcza i pogadac, to bardzo pogodny i sympatyczny człowiek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wiem, ze sympatyczny, dlatego bierzemy slub u niego (to nie nasza parafia)- Ks. Wieslaw uczyl mnie religii i znam go od "zawsze"- ze swieca szukac takiego cieplego i dobrego ksiedza.
Problem w tym, ze zadne z nas nie mieszka w Gdansku.
Coz- podesle mame ;) Niech pogada.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na stronie parafi jest kontakt telefoniczny, mozna zadzownic, zeby mamy nie fatygowac. Ja bede szla do ksiedza z zapowiedziami, spisac protokol i po licencje na slub w innej parafii ale dopiero w koncowce lipca. Masz racje serdecznosc z niego promienieje, fajnie ze bierzesz slub u ksiedza ktorego bardzo dobrze znasz:)
pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
silan - skoro znasz księdza Wiesia w takim razie musiałaś mieszkać na Osowej, w takim wypadku pewnie się znamy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz umchi, Osowa mala nie jest, ale ja mieszkalam tam 25 lat, wiec moze...
ale to zalezy ktory rocznik jestes ;))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem rocznik 84, jak jesteś starsza to możliwe że Cie kojarzę, jak młodsza wątpię, ja mieszkam na Osowej 20 lat ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no starsza (ale ciii..) wystarczy juz tych identyfikacji na forum, jakby co to na maila anake@go2.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja biorę ślub 1 sierpnia w Polikarpie :)

ponoć z dekoracjami nie ma problemu- są na miejscu, tylko kwiaty trzeba kupić. Jest też kościelny, z którym można zagadać. Jest też zwyczaj, że młoda para sprząta kościół dzień przed ceremonią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jest tu ktos z Parafi Chrystusa Zbawiciela??Ja biore slub 22.08.Z tego co juz zaczelam zalatwiac to wiem Ze Nowy Proboszcz wymaga licencji i protokolu wiec za tydzien musze isc i go spisac ze wzgledu ze nie mieszkam w Polsce od dluzszego czasu.Mysle ze K.Henryk by nie wymagal tych rzeczy no ale coz.Nie wiecie nic na temat dekoracji tam i jak to wogole wyglada???JA bardzo bede chciala aby to Ksiadz Henryk mi udzielal slubu bo zna mnie od malego i napewno zrobi piekna uroczystosc;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

alu

jak będziesz załatwiać swoj slub i dekoracje w kosciele dasz mi znac co i jak? albo numer do kościelnego jakiś? moze on bedzie wiedzial co inne pary na ten dzien zaplanowaly- jest 5 slubow..
prooooosze!
moze byc tu, albo na anake@go2.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Silan ale w ktorej parafi jest 5 slubow w POlikarpie czy w Chrystusie Zbawicielu?Ja mam slub 22.08 ale w Chrystusie Zbawicielu i jak narazie chyba nikt wiecej tam nie ma.Ja bede na dwa dni tylko w wczerwcu w Polsce to postaram sie podejsc do proboszcza i sie dowiedziec jak w Zbawicielu wygladaja te sprawy!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anulka- to jest watek o parafii Polikarpa i właśnie w tym malym kościołku jest 5 ślubów tego dnia. Ja byłam zapisana (jak wiesz zresztą) u Chrystusa Zbawiciela, ale ks. Wiesław nie mógł do nas przyjść, wiec my zdecydowaliśmy sie pójść do niego ;)

A u Ciebie jest prosta sprawa- jest pan kościelny, ten sam od lat i on te rzeczy załatwia, jesli nie chcesz wynajmować f-my do dekoracji.

Także ja dalej szukam ślubujących (jak w tytule) w parafii Polikarpa, 22 sierpnia ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej:) tak się właśnie dobrze składa, że ja biorę ślub 22 sierpnia w Polikarpie:) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewelka!
z nieba mi spadasz- powiedz, jak robicie w tym dniu z dekoracja?
i o ktorej masz slub?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) my jeszcze nie mamy planow co do dekoracji:) najlepiej chcielibysmy sie z druga para dogadac ktora ma przed nami albo za nami:) my mamy na 15.30 a wy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
silan przepraszam ze pytam ale powiedz czy informowalas ksiedza z chrystusa zbawiciela ze rezygnujecie z tej godziny czy wciaz tam jestescie zapisani i jesli ktos przyjdzie to sie dowie ze jest zajete juz a tak naprawde to nie jest.Nie odbierz mnie zle ale nie mam mozliwosci dowiedzenia sie czy ktos inny jest juz zapisany na wasze miejsce gdyz nie mieszkam w Polsce i ciezko mi sie dowiedziec
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anulka- oczywiscie, ze poinformowalismy ksiedza.. nawet pisemnie ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ewelka

my na 18- ta.
jeden z 5-ciu jest jeszcze po nas, jeden jest o 16.30

czyli na to wychodzi, ze przed Wami jeszcze ktos jest

??:??
15.30- Wy
16.30
18.00 my
19.00

hmm.. tak mi sie cos kojarzy, ze "wasz" termin widzialam jako 1-szy
to moze sa 4 sluby..

jak bedziesz cos wiecej wiedziala to daj znac prosze, najlepiej na maila ;)


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki silan za odpowiedz;)pozdrawiam
mam nadzieje ze u mnie tez sie ktos znajdzie i bedziemy mogli sie dogadac co do dekoracji;)
pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, też niedawno wychodziłam za mąż i ładną dekorację zrobiły dla nas oraz innej pary (wcześniejszej)-babki z Betis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też w Chrystusie Zbawicielu:) 4 września
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

do góry