Widok

kościół pw. Św. Polikarpa w Osowie

Wesele Osowa Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos bierze ślub 4 sierpnia 2007 w kościóle pw. Św. Polikarpa w Osowie??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nasza parafia ale my zdecydowalismy sie slubowac sobie w Mateblewie:) W Polikarpie wystraczy podejsc do proboszcza i pogadac, to bardzo pogodny i sympatyczny człowiek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kol miala w Chrystusa Zbawiciela, jak dobrze pamietam to ich koscielny moze bardzo tanio zalatwic "podstawowe dekoracje"..:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
silan ja biore ale w Parafi Chrystusa Zbawiciela;)Nie wiem jak tam wygklada sprawa dekoracji ale mam nadzieje ze sie niedlugo tzn w czerwcu dowiem cos wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wykopuje stary watek- ktos slubowal lub bedzie w tym kosciele?
bo chcialam sie dopytac, jak z praktycznymi sprawami typu dekoracja itp.

czy w tym kosciele jest jakis koscielny, ktos od spraw organizacyjnych?


A jakbym jeszcze odnalazla jakas pare, ktora bierze slub 22 sierpnia tego roku to juz w ogole bylabym wniebowzieta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0