Widok
wykopuje stary watek- ktos slubowal lub bedzie w tym kosciele?
bo chcialam sie dopytac, jak z praktycznymi sprawami typu dekoracja itp.
czy w tym kosciele jest jakis koscielny, ktos od spraw organizacyjnych?
A jakbym jeszcze odnalazla jakas pare, ktora bierze slub 22 sierpnia tego roku to juz w ogole bylabym wniebowzieta ;)
bo chcialam sie dopytac, jak z praktycznymi sprawami typu dekoracja itp.
czy w tym kosciele jest jakis koscielny, ktos od spraw organizacyjnych?
A jakbym jeszcze odnalazla jakas pare, ktora bierze slub 22 sierpnia tego roku to juz w ogole bylabym wniebowzieta ;)