Widok

kościół w Bojanie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś z Was miał ślub w kościele Św Jadwigi Królowej Polski w Bojanie?Interesuje mnie oprawa muzyczna ceremonii.Czy organista zgadza się na muzyków z zewnątrz, czy jest z tym problem?W najbliższym czasie czeka mnie rozmowa na ten temat i chcę się odpowiednio nastawić.Z góry dziekuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja kumpela miala tam slub w czerwcu i miala specjalny chor kilkuosobowy w miejscu organisty, takze chyba nie ma problemu z tym

ewela
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wynajecie choru nie oznacza rezygnacji z organisty, natomiat wynajecie zespolu raczej tak.Musze sie wybrac na rozmowe do proboszcza,chociaz umowilam sie z nim dopiero na kwiecien,mialam przyjsc z kompletem dokumentow:)Niestety nie zdawalam sobie sprawy, ze zespol bede musiala rezerwowac z takim wyprzedzeniem:)Tak na marginesie slubuje w czerwcu przyszlego roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Ja tam planuję ślub w przyszłym roku, bo kościółek jest jak z bajki! Jeszcze nic nie wiem, bo najpierw muszę zdobyć pozwolenie ze swojej parafii na ślub w innym kościele. Także jak będziesz miała jakieś informacje to daj znać. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez nie jestem tamtejsza parafianka.Zarezerwowalam termin, bo wiem ze z pozwoleniem nie bedzie problemow.Martwi mnie tylko oprawa,nie znam tego organisty i nie wiem jakie zwyczaje panuja w tym kosciele.Mam juz upatrzony zespol ktory oferuje pelna oprawe ceremonii (z czesciami stalymi wlacznie), bardzo mi na nim zalezy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewelinko powiedz jeszcze jaka dekoracje miala twoja kolezanka na slubie.Kosciol jest piekny , ale duzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

Policja z Szemuda (7 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

SKatepark w Bojanie (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w imieniu kolegów i swoim czy coś wiadomo czy powstanie Skatepark w naszym Bojanie?

do góry