Widok

kościół w Orłowie MBBolesnej

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny macie ślub w MMB,a może byłyście na jakimś napiszcie jak wam sie podobało,był ustrojony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj bedzie 10.09 !!! Ale jeszcze nie ustalałam szczegółów przystrojenia. Chyba nic specjalnego wymyślać nie będę - wypożyczenie 10 stroików ze sztucznych kwiatów + przystrojenie klęczników to koszt od 450,- , a na to mnie nie stać. Nie wiem czy rozwinięcie dywanu to w kościele standard? Przy rezerwacji terminu siostra powiedziała, że kościół jest przystrojony "jak zwykle", ale nie wiem czy chodzi o przystrojenie ślubne czy tez tylko "niedzielne". Koleżanka będzie tam miała ślub 13.08, więc podpatrzę jak to wygląda;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szapiko dzieki za odpowiedz,martwiłam sie że nikt sie nie odezwie.Ja mam 3.09,i też myślałam o dywanie ale niewiem czy jest wykładany,masz racje zapytam zakonnice,jakbyś wczesniej wiedziała napisz prosze.Mnie niestety też niestac na drogie dekorowanie.W tygodniu mam zamiar wejsc do sklepu z dekoracjami w Redłowie może ynajde cos niedrogiego do dekoracji sali na którą też niemam pomysłu a wesele mam w Orłowie w szkole nr.8. A Ty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W JKMW Kotwica w Gdyni (knajpka przy plaży sąsiadująca z basenem jachtowym - widoczki przyjezdnych powinny zachwycić!!!) W "8" też chciałam robić (w końcu moja podstawówka!!!), ale termin był już zajęty:(
Dekoracje to chyba najprościej byłoby zrobić z balonów, prawda? Na allegro 100 balonów kosztuje już od 11/14,- -> nic tylko zagonić np. w piątek wieczorkiem świadków czy rodzeństwo i przy muzyczce pobawić się w strojenie sali. Któraś z dziewczyn kupowała też (w jakiejś śmiesznej cenie) woal czy tiul do dekoracji sali, ale jak to-to przywiesić pod sufitem? Na tym podeście w auli dobrze byłoby chyba przygotować jakieś pojemniki na kwiaty i ładnie je porozstawiać to też będą dekorować (sama myślę, żeby może kupić jakieś jednakowe duże i małe wazony (tak po 3 z każdego rodzaju) i porozstawiać je na sali i stołach. A potem wazony porozdawać mamie i teściowej - zawsze się przyda. Moja knajpka sama dekoruje, w lipcu idę zobaczyć (na cudze wesele) jak to im wychodzi :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry