Widok

kosmetyczka

Przyszlam do profesjonalnej kosmetyczki zrobic paznokcie zdjelam akryl i chcialam zrobic hybrydowy aby wzmocnic paznokcie pani mi odmowila i nalozyla mi baze pod lakier potrzymalam troche w lampie i na koniec pomalowala mi lakierem skasowala 45 zl po trzech dniach lakier sie odpryskiwal i paznokcie wygladaly ochydnie na wstepe rozmowy pani zapewniala ze beda trzymaly do okolo miesiaca moja opinia jest taka nie do konca sie zna na tym co robi jest wielu profesjonalnych kosmetyczek ta pani nie ma pojecia co znaczy profesjonalizm zostala mi polecona ta pani ale się zawiodlam nie polecam uslug kosmetycznych w tym salonie chyba ze ktos ma duzo pieniedzy i chce placic za pomalowanie paznokci 45 zl
Moja ocena
Ona & On kategoria: Fryzjerzy
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
kreatywność: -
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Opinia bardzo apsurdalna i klamliwa. Wlasnie w trosce o slabe kondycyjnie po zdjeciu akrylu paznokcie zaproponowalam klientce zabieg wzmacniajacy, poniewaz manicure hybrydowy NIE JEST ZABIEGIEM WZMACNIAJACYM PAZNOKCIE. Wytlumaczylam dokladnie klientce na czym polega manicure miracle T.T., ktory jej zaproponowalam, szkoda ze Pani nie sluchala. Zabieg polega na nalaozeniu trwalej bazy KTORA WZMACNIA PAZNOKIEC i utrzymuje sie na paznokciu okolo miesiaca , na koniec malujemy lakierem OPI , ktory po okolo 3 - 5 dni zmywamy, lecz baza pozostaje, nie rozumiem w czym problem Droga Pani ??? Poza tym cena uslugi jaka Pani zaplacila, to NIE TYLKO malowanie ale jak sama Pani pisze : baza utwardzona w lampie, malowanie i wczesniej wykonany manicure o ktorym juz Pani NIE WSPOMNIALA. Zanim wyda Pani opinie prosze bardziej zglebic swoja wiedze na temat paznokci. Pani jest przykladem na to ze klientce trzeba zrobic to co chce, w innym przypadku bedzie niezadowolona, nawet jesli doradzimy cos co jest dla niej lepsze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety taki mamy klimat z klientami. Buraki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry