Widok

kosz wiklinowy na rower

Rowery Temat dostępny też na forum:
Witam,
czy wiecie gdzie w Gdańsku kupię wiklinę? Chciałabym kosz wiklinowy na rower, jednak wolę obmacać zanik kupie - dlatego szukam w Gdańsku a nie w sklepie internetowym. :)

Słyszałam, że wiklina jest na giełdzie kwaitowej na Elbląskiej (dojechałam jednak już po godzinach otwarcia, i nie wiem czy są koszyki rowerowe), w Hurtowni Szczepan - nie mają rowerowych, podobno kiedyś na rynku we wrzeszczu była wiklina, ale nie znalazłam...

Nie wiem już gdzie szukać. trafiłam do rowerowego na Kartuskiej, ale facet nie mial...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
na placu górnośląskim w Gdyni pomiędzy pawilonami jest facet z tego typu wynalazkami... robi też na zamówienie więc nie powinno być problemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki. Czy ten facet jest tam codziennie, czy w jakichs konkretnych dniach i godzinach?

Może znacie jakies miejsce w Gdańsku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w sklepie TYSAR widziałem jeden taki kosz wiklinowy dzisiaj, chyba drutami mocowany na kierownicę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widziałam na stronie internetowej sklepu z rowerami holenderskimi , Wrzeszcz ul .Waryńskiego. Własnie się przenoszą tez na Waryńskiego. Na stronie maja kilka modeli koszyków. wrzuć w wyszukiwarkę rowery holenderskie, wrzeszcz, warynskiego.bardzo mili przez telefon, chciałam żeby mi złożyli mój nowy rower co przyszedł w częściach.. ale przenosza się, a ja nie chce czekać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widziałam w Auchanie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kosze wiklinowe wszelkiego dostępne będą podczas imprezy "OGRÓD" w Parku Kolibki W Państwa Pięknym Trójmieście http://www.gdynia.pl/kalendarz/imprez/szczegoly/4244_84676.html?data=
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam taki na sprzedaż:)
Chwaszczyno a w weekend Gdynia
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rynek na Przymorzu - babka ma wiklinę oraz koszyki na rower. Szukaj kramiku od strony biedronki...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja również potwierdzam że kosz prezentowy to bardzo dobry prezent. Kupiłem kosz średnich rozmiarów i włożyłem do niego wino i czekoladki :-) Moja żona była zachwycona ;-)
Kosze zamówiłem na stronie http://www.wikome.pl bo mają dobry wybór, oryginalnych koszy prezentowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja wolała by wino i czekoladki bez kosza... za to lepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem, Kobiecie ciężko dogodzić ;)
Z mojej praktyki Kobiety wolą jak prezenty są ładnie zapakowane :) Dlatego warto czasem pokusić się o ładne naturalne opakowanie by Płeć Piękna miała co podziwiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opakowanie vs kobiety

przypomina się "żart":
dlaczego kobiety się często myją, perfumują, malują i stroją?
odpowiedź (prawdziwą) ocenzurowano.

Prawda Forum: stare wątki zmieniają się w karykaturę oryginałów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w decthlonie jest, ostatnio kupowałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj mają świetne https://wiklinowe-cuda.pl/kategoria-produktu/kosze-rowerowe-z-wikliny/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

allegro, decathlon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swój kupiłam na https://wiklibox.com/pl/c/Kosze-na-rower/24 i aż w szoku byłam, jak zobaczyłam ceny. Myślałam, że trzeba będzie zapłacić ze trzy razy tyle, a tu niedość, że ceny przyjemne to mnóstwo kolorów i ozdób do wyboru, sama mam taki z pomponikami i jest cudny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kto poprowadzi rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku? (6 odpowiedzi)

Kto poprowadzi rozwód z orzeczeniem o winie w Gdańsku?

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

Zmarszczki na czole (116 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

do góry