mimo ciekawych pomysłów na stanowiska naukowe (choć zywcem ściągniete z centrum experyment w gdyni) ciężko cieszyć się tym, co oferują. przynajmniej 3 stanowiska nieczynne, około połowa popsuta lub zaniedbana na tyle, ze nie da się w ogóle skorzystać (odciski łap niedośc, że pokruszone, to stawianie ich na sypkim piasku nie pokazuje nic a nic; w komnacie amesa światło na czujkę gasnie zaraz po wejściu, nawet nie zdąrzy się zrobić zdjęcia; brak przyborów do wykonania experymentu z lustrem; niedziałajace mikroskopy i pare innych). tak zdezelowane rzeczy za regularna cenę, to porażka.