Widok

koszula

Gdzie kupię w Trójmieście koszule białe w bardzo dużych rozmiarach....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj to jest jednak problem jak widać. Teraz jednak wiele sklepów ma duże rozmiary ubran, nawet zwykłe sieciówki. Mój brat jak chciał kupić koszule to miał problem, bo nosi L, a w popularnej sieciówce były same XL i XXL, nikt tego nie kupował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy możecie coś doradzić w kwestii koszuli jeansowej dla kobiety gdzie jej szukać? Do czego ją najczęściej zakładacie? Znalazłam poradnik o rodzajach koszul jeansowych http://stylowakobieta.pl/rodzaje-koszul-jeansowych-damskich-z-czym-nosic-koszule-jeansowe-dopasowane-oversize-bez-rekawow/ ciekawi mnie jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy taka koszula będzie się nadawać do pracy, czy jest za mało elegancka? Ewentualnie co można do niej ubrać, żeby dobrze wyglądać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Zamiennik sildenafilu (5 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Szukam obecnie zamiennika dla środka sildenafil. Odpada ze względu na moje złe...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

do góry