Widok

okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czesc dziewczyny,

Jest któraś obecna, która bierze w tym kościele śłub w czerwcu ? Bo może mamy te same daty ;) Ja mam na 20 - stego czerwca :) wecie moze jak to tam wygląda z dekorowaniem kościoła?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dekoracją kościoła zajmuje się siostra zakonna,wiem bo sama miałam w lipcu w tym kościele ślub.

image
image
Miłość jest opowieścią wyrażaną gęstem,dotykiem,
zapachem,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki - dzis tm byłam i własnie tego sie dowiedziałam...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiecie może przy okazji jak odbywa się tam poradnictwo rodzinne, może macie jakiś telefon, do tego kto prowadzi?:-)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kosmisia napisał(a):

> a wiecie może przy okazji jak odbywa się tam poradnictwo
> rodzinne, może macie jakiś telefon, do tego kto prowadzi?:-)
>
>



na stronie tich jest napisane, że na naukach zapisujsz sie na to poradnictwo... a nauki zaczynaja sie w pn po drugiej niedziei miesiaca... my idziemy w grudniu - zaczynaja sie 15 grudnia o godz 19 ( isnieje mozliwosc zrobiena ich w 4 dni - podobno ) no i na zajeciach zapisuje se nato poradnctwo.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm...nauki to my mamy zrobione:-) a nie wiesz może czy to ma znaczenie, że nie jesteśmy z tej parafi?? Pozwolą nam przychodzić?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle, ze nie powinni iec nic przeciwko... ale wiesz co, jak masz watpliwosci na ich stronie, mozna napisac no nich maila i ks szybko odpisuje... moze warto by było napisac i sie dowiedziec... a strone znajdziesz jak wpiszesz w google okrąglak na przymorzu albo całą nazwe ;) pozdrawiam,

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc dziewczyny
ja mam tam slub 21 lutego
Mam pytanko macie jakies zdjecia jak kosciol wyglada udekorowany albo opisac jak mozna:)
z gory dziekuje:)

image
image
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/0e1c9f4112
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniliśmy do okrąglaka i siostra powiedziała nam, że nie przyjmują osób spoza parafii...macie może jakieś inne namiary na poradnictwo, gdzie można pójść niekoniecznie mieszkając w tej parafii?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siostra udzieliła błędnej informacji:) Najlepiej udać się bezpośrednio do proboszcza lub księdza który ma dyżur. Na pewno nie będą robili problemów.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kosmisia napisał(a):

> Dzwoniliśmy do okrąglaka i siostra powiedziała nam, że nie
> przyjmują osób spoza parafii...macie może jakieś inne namiary
> na poradnictwo, gdzie można pójść niekoniecznie mieszkając w
> tej parafii?
>
>



no to coś jej sie pomysliło... znajomi mieli slub oraz nalezeli do innej parafi a obbyli tam wszystko..

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi np. zależy aby odbyć poradnictwo w jeden wieczór, jestem już po naukach, na naukach spędziłam cały weekend, zostało nam teraz poradnictwo, a że pochodzimy z różnych miast musismy odbyć to w jeden wieczór, czy w okrąglaku jst taka możliwość???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem tylko tyle, ze na pierwszych anukach w okrąglaku zapisuje sie na poradnictwo.oze warto by było isc do paafi i sie wypytac...równiez juz pisałałam ze moza do nich maila napisac -i ks. - bardzo miły odpisuje i to szybko

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

do góry