Widok

okraglak

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
moze ktoras z was idzie na nauki 11.06.2007 do okragaka na przymorzu?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napawde nikt?????

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja juz bylam....jakies 5 m-cy temu:P teraz to juz czekam z niecierpliwoscia na slub:)




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak tam jest dlugo sie tam siedzi?Jak to jest z tym zaliczeniem na koncu ksiadz t pdopisuje?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma żadnego zaliczenia:))) po prostu siedzisz 45-60 min (w zalezności który Ksiądz prowadzi) i tyle...my mielismy zaplanowane 4 spotkania a odbyły się tylko 3 :) + oczywiście obowiązkowo 2 h poradnictwa i powiem Ci że lepiej od razu pójdź do Poradnictwa i zapisz się w kolejkę bo spotkania odbywają się indywidualnie i czasem długo trzeba czekać na swoją kolej:P




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam slub na zabiance i ksiadz powiedzial ze dostaniemy jakies katki zby ksiadz na tych naukach nam podpisal

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, kartki albo z biura parafialnego albo ksiądz po pierwszym spotkaniu wręczy i po naukach podpisze obecność. A poradnictwo to porażka. W poniedziałek byłam i myślałam, że uda się jakoś sensownie zapisać, żeby to jeszcze na spokojnie odbyć, ale Pani nas zapisała na 3 i 10 września dopiero...
"rz" - to długa historia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, sa tylko kartki które Ksiądz podpisuje.
a co do Poradnictwa to Panie sobie zostawiają terminy dla osób "spóźnialskich" więc jakbyś powiedziała że np. wyjeżdzasz i że Ci sie spieszy to napewno zapisała by Cie na wcześniej:P




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

do góry