Widok

kto jest z parafii w bolszewie a miał ślub w innej parafi

Wesele bez ogłoszeń Wejherowo Wesele Temat dostępny też na forum:
proboszcz robi problemy z wydaniem pozwolenia na ślub w innej parafii? ile kosztuje to zaświadczenie i ile zapowiedzi?
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie sądze, żeby robił problemy z takiego powodu, ogólnie spoko człowiek :).

A Wy ślub macie w parafii narzeczonego? to licencja Wam nie potrzebna. Zapowiedzi co łaska - ja w innej parafii (swojej) dałam 50zł, ale wiem że dają też 20zł. 50 chyba optymalnie.
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh okazało sie że ksiadz z parafi narzeczonego źle mnie zrozumiał i myślał że my obydwoje jesteśmy z innej parafii....
a co do zapowiedzi w kościele gdziebedziemy mieli ślub zapowiedzi trwaja 2 niedziele
a w bolszewie są 3 zapowiedzi każda po 1 niedzieli, koleżanki siosrta która ma ślub tam we wrześniu zapłaciła 3x50zł wiec ogólnie sporo tak ja myśle :/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sporo... my bralismy slub w "trzecin kościele" zapowiedzi u mnie 50 zł, a protokół i licencja i zapowiedzi tez u Męża. w Jego kosciele, to sie ksiadz śmail jak cos chcielismy placic, chociaz poswiecil nam duzo czasu. powiedzial, ze jak chcemy cos placic to mozemy dac ofiare, wiec tez dalismy 50 zl. powiedzial, z epotem licencja bedzie u siostry do odbioru i za nia tez nic nie placilismy.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3x50zł? Szczerze wątpie że to na życzenie Księdza... Dziwna sytuacja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no niedługo sie przekonam ile dam bo jak zjedzie mój narzeczony to lecimy spisywać protokół do parafi gdzie mamy ślub a potem do mojego dać na zapowiedzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry