Widok

kto slubuje w kosciele na Pogorzu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie, mam pytanie, kto slubuje 14 lipca tego roku w kosciele na Pogorzu? Szukam pary aby wspolnie sprobowac uzgodnic dekoracje... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, radzę Ci iść do proboszcza i zajrzeć mu do terminarza :) zobaczysz pary, ktore decydują się na slub w tym samym dniu. Wtedy możesz się z nimi jakoś skontaktować albo poprosić żeby proboszcz w tym pomógł. Powinniście się też spotkać na naukach przedmałżeńskich jeśli są w Waszym Kościele.

pozdrawiam

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a o ktory kosciol na Pogorzu chodzi? Bo ja mam w Boboli ale i tak tydzien przed Toba;) zrob jak ja- bylam wczoraj w biurze zeby wyciagnac od ksiedza kontakty do innych par zeby wlasnie ustalic kweste dekoracji, patrze a jestesmy jak na razie jedyna para zapisana na slub tego dnia:) wiec na razie nie ma problemu. ksiadz powiedzial zebym dzwonila raz na jakis czas i pytala czy ktos doszedl:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie bylismy tydz. temu i nikogo nie ma... Myslalm, ze moze jakies Forumki z Pogorza zastanawiaja sie nad terminem i moze skusilyby sie na 14 lipca... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mieszkam na pogórzu ale nie zdecyduje się chyba na ten kościół
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego? Kosciol sam w sobie jest bardzo ladny, duzy, jasny, chlodny jak na lato :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli Kościół na Pogórzu Górnym... ?

Ja wolę swój - na Dolnym :D

Pozdrawiam Pogórzanki:D

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam kolezanke z Pogorza Dolnego ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja teraz we wtorej idę na nauki ;-) na pogórzu górnym !
idzie ktoś też?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry