oo no to faktycznie zbieg okolicznośc:)))ja ogólniak-chodziłam do klasy a Agnieszką.S taka-wysoka-kojarze-że trzymałyście się chyba razem??moja wychowawczyni to Kasprzak-Zalweska
Bociany i trzymamy sie dalej razem :) bedzie na moim weselu nawet :) jak chcesz to podaj mi swoje nazwisko na emailia to powiem jej o tym zbiegu okolicznosci :)
wiesz :) nie zmieniałam koloru dalej jestem bladynką tak zdjecia wyszły :) że mam ciemnie włosy :) ewentualnie to tylko mi urosły :) i lat przybyło tylko tak sie chyba zmieniłam :DDD