Widok

kto z Wrzeszcza???:))

Wesele Wrzeszcz Górny Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
może są tu jakieś sąsiadki???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez z wrzeszcza z ul: do studzienki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rocznik '81 a chodzilam do podstaw. 45

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bociany ja tez rocznik 81 :) i tez CONRADINUM :) to juz poważnie fajny zbieg okoliczności :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do studzienki - to ja codziennie chodze próbując skonczyć studia na polibudzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupe lat mieszkałam na Grunwaldzkiej w pięcioraczkach,a chodziłam do SP 39. :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bociany - ja była Liceum Techniczne :) a wychowawczyni Pani Formela od fizyki :) a jak u Ciebie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na do studzienki mieszka mój dziadek, a w dzieciństwie każdy wolny dzień tam spędzałam:D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pysiaczek to bywasz bardzo blisko mnie zolte bloki na gorce to moje osiedle

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo widoczne z mojego wydziału :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z mojego okna tez :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo no to faktycznie zbieg okolicznośc:)))ja ogólniak-chodziłam do klasy a Agnieszką.S taka-wysoka-kojarze-że trzymałyście się chyba razem??moja wychowawczyni to Kasprzak-Zalweska

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bociany i trzymamy sie dalej razem :) bedzie na moim weselu nawet :) jak chcesz to podaj mi swoje nazwisko na emailia to powiem jej o tym zbiegu okolicznosci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze a jak patrzyłam na zdjęcie to nie skojarzyłam w ogóle:)ok napisze zaraz na maila

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Troche sie zmieniłam :) kilka lat przybyło :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jeszcze ktoś z Conradinum :) ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe no przybyło:)zmieniłaś kolor włosów-jutro wynajde jakieś zdjątko to wyśle może mnie skojarzysz;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz :) nie zmieniałam koloru dalej jestem bladynką tak zdjecia wyszły :) że mam ciemnie włosy :) ewentualnie to tylko mi urosły :) i lat przybyło tylko tak sie chyba zmieniłam :DDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha i odpisałam na emaila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maila dostałam-teraz zmykam w końcu poleniuchowac trochę:D miłego wieczorku

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem po CONRADINUM , ale kiedy to bylo ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0