Forum
Kino
Mapa
Ogłoszenia
Forum
Komunikacja
Raport
Firmy z Trójmiasta
Znajdź firmę
Ranking
Logowanie dla firm
Kategorie firm
+ Oceń firmę
+ Dodaj firmę
Wiadomości
Nasze interwencje
Policyjne
Historia
Artykuł czytelnika
Felietony
Komunikacja
Zdjęcia
Raport
Wybrane tematy
Ważne
Komunikacja
Na drogach
Awarie
Na mieście
Szukam/Znaleziono
+ Dodaj Raport
Ogłoszenia
Nieruchomości
Rynek wtórny
Rynek pierwotny
Do wynajęcia
Mieszkania dla studentów
Zagraniczne
Praca
Oferty pracy
Poszukuję
Sezonowa
Motoryzacja
Usługi online
Imprezy
Kalendarz imprez
Mundial
Planuj Tydzień
100 Gdynia
Kino Plenerowe
Imprezy dla dzieci
Rozrywka
Kino
Planuj tydzień
Kup bilet
Kulinaria
Nowe lokale
Konkursy
Zdjęcia z imprez
Kultura
Koncerty
Spektakle na afiszu
Wystawy, spotkania
Zapowiedzi
Najbliższe premiery
Ostatnie premiery
Relacje
Sport
Aktywne Trójmiasto
Rowery
Relacje LIVE
Typowanie wyników
Piłka nożna
Żużel
Koszykówka
Hokej
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Nieruchomości
Oferty rynku pierwotnego
Oferty rynku wtórnego
Mapa inwestycji
Inwestycje mieszkaniowe
Inwestycje biurowe
Barometr cen
Aranżacje wnętrz
Forum: Dzielnice i osiedla
Forum: Dom i mieszkanie
Praca
Oferty pracy
Pracodawcy w Trójmieście
Kursy i szkolenia
Forum praca
Nauka
Uczelnie wyższe
Szkoły policealne
Kierunki na studiach
Kursy językowe
Studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
Forum nauka
Wideo
Najnowsze
Wypadki
Korki
Filmy czytelników
Rolki
Wideoprezentacje
+ Dodaj film
Więcej
Aktywne Trójmiasto
Ankiety
Barometr nieruchomości
Biznes
Ceny paliw
Dziecko
Dzielnice
Firmy z Trójmiasta
Forum
Gdzie zjeść
Historia
Imprezy i wydarzenia
Inwestycje
Kamery
Kino
Kolejki na SOR
Komunikacja
Konkursy
Kulinaria
Kultura
Lotnisko
Mapa Trójmiasta
Moto
Nauka
Nieruchomości
Ogłoszenia
PKM
Pogoda
Policyjne
Pożegnania
Praca
Quiz
Ranking
Raport z Trójmiasta
Rowery
Rozkład PKP
Rozrywka
SKM
Spektakle
Sport
Trendy i styl
Turystyka
Wiadomości
Wideo
Zdjęcia
Zdrowie i Uroda
ZKM Gdynia
ZTM Gdańsk
Zwierzaki
Nasze aplikacje:
Android
iPhone
Polecamy
Garmin MTB Series Gdynia
Cudawianki
Bungee Summer
Puchar Świata MTB Eliminator
Koncert Muzyki Filmowej
Cudawianki
+
609
»
Wyszukiwanie zaawansowane
Rejestracja
|
Logowanie
Trojmiasto.pl
»
Forum
Nowy temat
‹
1
...
3
4
5
6
7
Następne
Widok
Standardowy:
drzewo
Płaski:
chronologicznie
Płaski:
od najnowszego
kto z Wrzeszcza???:))
Wesele
Wrzeszcz Górny
Wesele bez ogłoszeń
Temat dostępny też na forum:
bociany
(19 lat temu)
12 kwietnia 2007 o 22:13
może są tu jakieś sąsiadki???
0
0
sheepy
(19 lat temu)
16 kwietnia 2007 o 18:00
ja jestem rocznik 83 z sp24 :) Chodzilam chyba do "d" o ile dobrze pamiętam
0
0
anielica
(19 lat temu)
16 kwietnia 2007 o 19:29
sp39 (ostatnie dwa lata szkoły, bo sie przeprowadziłam wtedy do wrzeszcza) - wych. p. chwiałkowska, matma. potem topolówka.
0
0
Haniastaa
(19 lat temu)
16 kwietnia 2007 o 19:40
sp 39 jest przy Srebrniki?
ja jestem ze Strzyży, czyli Chrzanowskiego i okolice
(klimaty Weisera Dawidka :) ale chodziłam do diableskiej szkoły 66 :P
0
0
L&M
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 11:36
w jakim lokalu na slowackiego?
0
0
L&M
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 11:38
sheepy o ile pamietam to byla tylko a i b, w "a" wych. byla Treder a w "b" Budzisz-Kurr
0
0
anielica
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 17:27
haniastaa, przy srebrniki jest 28 chyba, a 39 jest przy obywatelskiej (krzyżuje się ze słowackiego), a czemu?
0
0
Pysiaczek
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 19:25
L&M lokal na słowckiego Kirkor
0
0
bociany
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 19:35
hej Pysiaczek fajnie bliziutko masz wesele:)
0
0
magda02
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 20:12
anielica który jesteś rocznik?;)
0
0
blanka252
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 20:35
blok 78 c - hi hi slub 22 czerwca
0
0
pewna dziewczyna
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 20:46
Pysiaczek napisał(a):
> No to dziewczyny trzeba zrobic koniecznie to spotkanie :) ja
> proponuje środe ale ta za tydzień czyli 25 kwietnia :)
Pasuje mi, pasuje!
Przyjdę! ;D
Ale będzie fajnie... :)))))
P.S. Proponuję w Metro o 18:00.
0
0
bociany
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 20:51
eee do Metra to ja mam rzut beretem:D
0
0
Pysiaczek
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 21:59
No ja też mam blisko jak najbardziej jestem za :)
0
0
pewna dziewczyna
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 22:09
Dobra, to już 'czy' są.
Zapraszamy wszystkie panny i mężatki, nie tylko z Wrzeszcza.
Join! :)
P.S. Jakiś znak rozpoznawczy? Może welon na głowie? ;D
0
0
andiamka
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 22:12
ja tez do metra to 10 minut wolnym krokiem :-) to ile nas juz jest z Wrzeszcza bo sie pogubilam
0
0
pewna dziewczyna
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 22:13
Policzymy się na spotkaniu. ;)
0
0
anielica
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 22:17
groźnie to zabrzmiało, pewna dziewczyno...:)
0
0
tedik
(19 lat temu)
17 kwietnia 2007 o 22:19
A ja jezdem z Falca Polonusa i mnie sie wsystko rusa.
Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
0
0
Pysiaczek
(19 lat temu)
18 kwietnia 2007 o 09:14
O to nam własnie chodziło :) jak najbliżej rozumiem że sie szykujemy na środowe spotkanie na 18 w Metro ???? Ja juz zarezerwowałam czas :)
0
0
konto usunięte
(19 lat temu)
18 kwietnia 2007 o 09:17
ja też! ja też z Wrzeszcza :))))
0
0
‹
1
...
3
4
5
6
7
Następne