Widok

kto z Wrzeszcza???:))

Wesele Wrzeszcz Górny Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
może są tu jakieś sąsiadki???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem rocznik 83 z sp24 :) Chodzilam chyba do "d" o ile dobrze pamiętam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sp39 (ostatnie dwa lata szkoły, bo sie przeprowadziłam wtedy do wrzeszcza) - wych. p. chwiałkowska, matma. potem topolówka.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sp 39 jest przy Srebrniki?

ja jestem ze Strzyży, czyli Chrzanowskiego i okolice
(klimaty Weisera Dawidka :) ale chodziłam do diableskiej szkoły 66 :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w jakim lokalu na slowackiego?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sheepy o ile pamietam to byla tylko a i b, w "a" wych. byla Treder a w "b" Budzisz-Kurr

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haniastaa, przy srebrniki jest 28 chyba, a 39 jest przy obywatelskiej (krzyżuje się ze słowackiego), a czemu?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
L&M lokal na słowckiego Kirkor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej Pysiaczek fajnie bliziutko masz wesele:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anielica który jesteś rocznik?;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
blok 78 c - hi hi slub 22 czerwca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pysiaczek napisał(a):

> No to dziewczyny trzeba zrobic koniecznie to spotkanie :) ja
> proponuje środe ale ta za tydzień czyli 25 kwietnia :)

Pasuje mi, pasuje!
Przyjdę! ;D

Ale będzie fajnie... :)))))

P.S. Proponuję w Metro o 18:00.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eee do Metra to ja mam rzut beretem:D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja też mam blisko jak najbardziej jestem za :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra, to już 'czy' są.
Zapraszamy wszystkie panny i mężatki, nie tylko z Wrzeszcza.
Join! :)

P.S. Jakiś znak rozpoznawczy? Może welon na głowie? ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez do metra to 10 minut wolnym krokiem :-) to ile nas juz jest z Wrzeszcza bo sie pogubilam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Policzymy się na spotkaniu. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
groźnie to zabrzmiało, pewna dziewczyno...:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja jezdem z Falca Polonusa i mnie sie wsystko rusa.

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to nam własnie chodziło :) jak najbliżej rozumiem że sie szykujemy na środowe spotkanie na 18 w Metro ???? Ja juz zarezerwowałam czas :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też! ja też z Wrzeszcza :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0