Widok

który fryzjer na Morenie zrobi mi ładny, zimny blond?

Morena Temat dostępny też na forum:
Witam:)
Bardzo będę wdzięczna jeżeli ktoś poleci mi fryzjera na Morenie, który potrafi z jasnego brązu przefarbować włosy na zimny blond (bez efektu "kurczaka" na głowie- czyli bez żółci). Będę ogromne wdzięczna!
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej Ci bedzie pasemkami dojsc do ladnego zimnego blondu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, właśnie myślę o pasemkach, tyle tylko, że za nic w świecie nie chce ich mieć w kolorze żółtym (ostatnio właśnie takie wyszły ...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli masz ochote to ja robie wloski w domku.Takze jesli sie zdecydujesz podaje maila alan.kwiatkowski@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od bardzo dawna korzystam z usług pani Kasi Potakowskiej. "Fryzjerni" ul. Ogarna 9/10 tel.513 00 77 99. Jest to na starówce blisko Neptuna. Ceny średnie,ale ja wole wydac ciut wiecej a byc bardzo zadowolona po wyjściu niz potem ryczec w poduszke. Za kolor+ podcięcie +modelowanie włosów do ramion 160zl. Sa tam trzy dzieczyny-p.Kasia i dwie Anie. dodam ze pracują na produktach Goldwelli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam panią Kasie z Fryzjerni ul.Chlebnicka 9/10 513 00 77 99 Naprawdę warto!

Przystępne ceny i bardzo miła obsługa.Pracuja na produktach goldwelli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

leczenie trądziku (113 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

do góry