Widok

ku...wa wieczniw szukają listonosza z wlasnym autem albo kierowce z wlasnym autem kon by sie usmial

Jak dajesz wlasne auto to nie pracujesz jako kierowca u kogos ,tylko wynajmujesz auto , a oni szukaj frajeruw kturzy beda dobijac wlasne auta za 1800 plus dodadkiza paliwo od laskawego w d*pee je pana pracodawcy tylko ze gdzie amortyzacja dlatego wynajem auta kosztuje 300 stuwy za dobe w wypozyczalni bez kierowcy ,ktury tyle z wielmoznych w d,,rąban..pracodawcuw placi np w pizzerii kierowcy zaden a maksimum zenada to jest nasza wieloletnia poczta polska listonosz z wlasnym samochodem i moze nawet umowe o prace dadza w uk czy ie firma tej wielkosci wstydzila by siepokazac konkurencji ze nie stac jej na wlasna flot samochoduw , api*****li budyn ze w gdansk sie rozwija raczej sie zwija w klembek ukladuw i ci*lactwa porąbalo mu sie od ilosci mieszkan
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

słownik ortograficzny sobie kup tak przy okazji.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

sie nie podniecaj pajacu ,uderz w stul a norzyce sie odezwa pewnie zasuwasz w tellepizzy wlasnym skuterkiem za 2.80 za wyjazd ,i jestes heppy ze pana boga za noge trzymasz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

W Polsce ponad 20 lat, z małymi przerwami, funkcjonuje rynek pracodawcy, który był przyzwyczajony do tego, że to on stawia wymagania, kandydat ma się dostosować a i tak była kolejka chętnych, bo u nas ochrony socjalnej nie ma i brak pracy równał się z głodem i bezdomnością w dalszej perspektywie.
Rynek pracy cechuje się pewną bezwładnością i nie wszyscy pracodawcy jeszcze odnajdują się w nowej sytuacji. Na to trzeba czasu i bardzo się cieszę, że oferty nadal wiszą, bo to oznacza że ludzie mają wybór i nie są zmuszeni pracować za "miskę zupy"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kurak raz ,że analfabeta jesteś , dwa ,że cham zwyczajny co ludzi obraża.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawie dostałem burzy mózgu czytając te wypociny w jakimś obcym języku którego nie jestem w stanie pojąć. Wywnioskowałem że chodzi o listonosza z własnym samochodem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do piZZerii , restauracji , barów , cateringowe , TeŻ sZukają ciągle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

listonosza ? to chyba nie jest zawód przyszłości...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co jest zawodem ,,przyszłości''?:) studenctwo i praca dla lamusów na uniwerku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

matoł nie potrafiący się wysłowić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co tam warunki pracy i nędzne zarobki.
Zawód ten może przynosić naprawdę fajne profity ;]

http://www.ckm.pl/lifestyle/listonosz-puka-1300-razy,16347,1,a.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

@sadyl
co to za facet co w trakcie dnia przychodzi pod próg domu samotnej kobiety, jak mąż jest daleko, a potrzeby potrzebami...
nie raz nie dwa zdarzało się że listonosz zostawał mnie w samej piżamie, albo i bez, bo praca zmianowa
niestety chyba miałam pecha, bo u mnie w obu przypadkach była Pani litonoszka :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kurak,czy tam hańc ,ty to jesteś tuman .błagam nie rozmnażaj się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

do góry