Widok

kuchnia na zamówienie

Pogórze Temat dostępny też na forum:
poprosze o jakies namiary, gdzie niedrogo i solidnie robią kuchnie na wymiar

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklepy meblowe DANUTA-najtańsze meble w Trójmieście!!!!


Szanowni Państwo!!!!
Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów meblowych znajdujacych sie na terenie Gdyni.
Oferujemy meble:
-kuchenne(od projektu do montażu)
-tapicerowane
-pokojowe
-zestawy tapicerskie
-stoły oraz ogromny wybór krzeseł
-LUSTRA w super cenach

Możliwość wyboru rodzaju tkaniny,drewna,kolorów!

BARDZO DOGODNE RATY- ponad 90% kupujących na raty nie ma problemu z przyznaniem kredytu na meble!!!

Zapraszamy :

"DANUTA I"
ul.Adm.Unruga 154a(Pogórze dolne)
pon piatek: 10-18
sobota 10-14

"DANUTA II"
ul.Narcyzowa 1/6(GDYNIA WITOMINO)
tel: 058 624-52-53
pon-piątek:10-18
sobota 10-13

"DANUTA III"
ul.Żółkiewskiego 3(POGÓRZE)
tel; 058 665-92-34
pon-piątek:10-18
sobota : 10-13

Gorąco zapraszamy na zakupy-solidne meble za niską cene!!!!


Byłam u nich i faktycznie ogromny wybór,chcemy po nowym roku też zamawiać kuchnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam www.lubek.pl , można sie dogadać i jest solidnie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłam kuchnie w firmie z Gdańska Brzeźna nie pamietam dokładnie nazwy - ale mieści sie w blaszaku koło przychodni - niestety nie polecam, od 3 m-cy nie moge sie doczekac na brakujace elementy typu; zwalniacze do szuflad czy uchwyt do szafki... tłumacza sie ze nie ma w hurtowni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc
Kuchnie na zamowie robia tez jak sie jedzie w strone Kosakowa,sa tam dwia salony,do tego pierwsze nie masz po co wchodzic bo sa drodzy a drugi zaraz obok bodajze ClASSIC MEBLE naprawde rewelacyjny.Ceny sa przystepne,za projekt pani bierze 100żł jesli ktos chce i polecam pania AURELIE,robi niesamowite projekty i super doradza.Naprwde warto tam sie wybrac.Polecam
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam młodego, lecz doświadczonego stolarza, który naprawdę solidnie wykonuje meble oraz wszystkie inne zamówienia z drewna litego. Sama mam od niego drzwi, szafę oraz łózko do sypialni. Widziałam także schody jego roboty. Jestem bardzo zadowolona. Mogę przysłać zdjęcia na meila, jeśli tylko ktoś będzie zainteresowany. Kontakt 695 656 234
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja kupiłem taniej fronty lakierowane od producenta ma dużo taniej niż w salonach a korpusy zamówiłem kuchnia mnie wyniosła parę tysięcy taniej polecam taki sposób każdy grosz można zaoszczędzić jak ktoś chce mogę dać namiary pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kontakt 605 623 912
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chetnie przesle zdjecie z mojego mieszkania,gdzie mialam zrobiona kuchnie,szafy,drzwi,szafke do lazienki i łóżka do sypialni.Ten Pan ma zaklad stolarski,robil moim znajomym i od nich dostalam namiary.Ja jestem bardzo zadowolona.Wiem,ze nie robi przez posrednikow,dlatego te ceny sa do przyjecia.Robi tez wizualizacje komputerowa. Prosze podac adres mailowy przesle zdjecie.Pozdrawiam serdecznie.
beatakozlowskaa@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę również o zdjęcia jackdost@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to nie kłopot to ja również poproszę o fotki kaskola@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam stolarstwo KOY, mają swoje Studio w Gdyni na pl. Górlnośląskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam szukam dobrego zakładu do mebli kuchennych, prosiłabym o zdjecia moj meil ewamaria19@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie. Beata ja także poproszę o fotki na mohobo@wp.pl Serdecznie dziękuję!! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Zajmuję się produkcją mebli pod wymiar od projektu po kosztorys i realizację.
W razie pytań proszę o kontakt pod numer tel. 604-226-555
Piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.prestigeproject.pl


Nasza oferta

meble domowe:
- meble kuchenne
- szafy, garderoby, zabudowy wnęk
- sypialnie
- meble pokojowe
- meble łazienkowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również sprzęt AGD najwyższej jakości znanych marek.

meble dla instytucji:
- biurowe / pracownicze / gabinetowe
- bankowe
- apteczne
- hotelowe
- restauracyjne / barowe / kawiarniane
- szkolne / do przedszkoli
O nas



Wiemy, że najważniejsi są ludzie, dlatego też naszą firmę tworzą specjaliści ( projektanci, technolodzy, stolarze ) z wieloletnim doświadczeniem w branży, nasze wyroby cechuje przede wszystkim funkcjonalność i najnowszy światowy design. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania dlatego korzystamy z materiałów renomowanych producentów : BLUM, GRASS-POLSKA, HETAL, GAMET, PEKA, REJS, EXCELLENT, SIBU .



Zapewniamy:



- fachowe doradztwo
- bezpłatny pomiar i wykonanie projektu
- bogaty asortyment akcesoriów meblowych
- możliwość sprzedaży ratalnej
- wyposażenie mebli w sprzęt AGD, armaturę , zlewozmywaki , oświetlenie
- atrakcyjne ceny



zapraszamy do współpracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

Biuro Inżynierskie AKTA (3 odpowiedzi)

hej hej! Serdecznie odradzam tego admin z Gdynii. Nie tylko nam nie pomagał, ale chciał nas...

do góry