Widok
SPRZEDAM GOLF III Gti 2.0 8V TANIO oddam w dobre rece.Tel 667018735 excl.gif! Witam Maniaków Gti Panowie apropo tej wersji samochodu to naprawde udał im sie ten samochód.Tak dobrze mi sie nim jeździ i mało pali przede wszystkim.Ale niestety kupiłem juz wieksze autko gdyz mam zamiar zalozyc rodzine,ale gdyby nie rodzina to napewno jezdzilbym tym autem.
mam zadbanego golfa 1,8 75 koni bardzo ekonomiczny cena 5000. Czarny 3 drzwiowy 15 calowe aluminiowe felgi sprowadzony z niemiec w lipcu 2008 ma nowe zawieszenie swożnie i tuleje tarcze i klocki firmy brembo i nowe łożyska na tylnej osi.Za niewielką dopłatą dołoże opony letnie (toyo i continental) Wsiadać i lać paliwo. tel 694594593