Widok

kupiłem

Nigdy jeszcze nie wypowiadałem się na forum .Trafiłem do inpro z polecenia dwóch kolegów , którzy zakupili mieszkania na Zaspie. Obsługiwała mnie pani Janina Mikuskiewicz , dobrze mi się z nią pracowało . Trzymała mi to mieszkanie przez 7 miesiecy , mam tylko żal ze nie powiedziała mi ze mają u siebie takiego doradce od kredytow .Bujalem sie po roznych doradcach , w koncu kolega powiedzial mi o Ani Paczull .Wszystko mi zalatwila , dzisiaj juz robie wykonczenie mieszkania . Nawet przyspieszyla odbior u p.Ariela , ktoremu tez chce podziekowac za pelen profesjonalizm , czesto spotykal sie ze mna w soboty po swojej pracy. Pani Ania i Ariel to oddani ludzie. pani Janina zreszta tez
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 5
 
oferta: -
 
jakość: -
 
terminowość: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mogę się zgodzić z tą wypowiedzią. Dla mnie i obsługa i wykonanie mieszkań jest na tragicznym poziomie. Jeśli chodzi o obsługę to do póki nie podpiszesz papierków to wszystko jest ok. Po podpisaniu każdy ma Cię już głęboko w d*pie. Jeśli masz jakiś problem to jedna osoba zrzuca winę na drugą. Żadnej odpowiedzialności i kompetencji. Pracują tam ludzie bez kwalifikacji. Niestety popełniliśmy z Żoną ten błąd i kupiliśmy mieszkanie od tego "cudownego" dewelopera. Jak się okazało był to największy błąd w życiu. Szczerze odradzam. Jeśli macie możliwość wybierzcie inne fajne osiedla w trójmieście.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

No cóż, muszę niestety potwierdzić, że do momenty podpisania papierów wszystko jest na 5+, a potem równia pochyła w dół. Przy odbiorze wychodzą różne niedoróbki (np. brak odpływu w łazience!), a po kilkunastu miesiącach użytkowania błędy projektowe (np. dalece niedostateczna wentylacja piwnic = pleśń w pomieszczeniach!!!, mieszkania pod względem akustyki tragiczne, słychać wszystko co dzieje się u sąsiadów, itd., itp.), niekoniecznie wysoka jakość materiałów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry