Widok

kurs koparko ladowarki

wie ktoś gdzie można zrobić dobrze kurs na koparko -ladowarkę w trojmieście? z gury dziekuje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
W żukowie - tylko po co ? Bez żadnego doświadczenia i tak nie znajdziesz pracy. Wymagania min 3 lata - nic dziwnego sprzęt kosztuje 200 tyś pl
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13
dobry zart - ja za 2000 od razu zatrudniam...... fakt na starociu ale kto da mlodemu sprzed za 500.000, wiec nie odpowiadaj CHLOPCZE o tym o czym nie masz pojecia.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bez doświadczenia rok po kursie po 2 dniach pracy dostałem 4 miesieczne JCB 4 CX co prawda wersja Eco (dla mnie wersja dla zamulonych operatorów) ale się dało. Jest bardzo cięzko bez doswiadczenia dostac prace na tym sprzecie. Niektórzy sie nadaja do tego inni miej życie. Żeby zdobyc doswiadczenie trzeba niestety sie poswiecac :) Jak zaczynałem mialem 21 lat :) Teraz 23 doswiadczenie koparki koparko ładowarki,ładowarki prawo jazdy c+e. Pozostaje mi znalec tylko pracodawce który to doceni .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wybieram sie na kurs koparko ładowarek kategorii III uprawniajacy do wszystkiego, instruktor kaze mi zrobic jeszcze na ładowarke kategorii II. Nierozumiem po co skoro kategoria III uprawnia do wszystkiego.

Prosze o odpowiedz, i z góry dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
klasa III - wszytskie typy, a to dopiero poczatek - to najmniejsza pojemność łyżki! kl II to już większe koparki i klasa I największe! nie zrobisz klasy II bez klasy III. a na marginesie klasa III to tylko kop - ładowarki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuszna racja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za bardzo nie chcę dać wiary w te zatrudnienie po zdaniu egzaminu i zatrudnieniu bez doświadczenia.Syn prawie rok wysyła swoje papiery i cisza jak makiem zasiał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podjąć namiary zobaczymy czy faktycznie po kursie przyjmiesz do pracy ~rex
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chetnie sie zatrudnie za 2500 doswiadczenie 2 lata
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja zdałem w ubiegły wtorek kl.lll w Żukowie a na koparko ładowarce pracuje już ponad rok więc na praktyki wcale nie chodziłem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

optwierdzam zukowo ma niski poziom szkolenia i zalezy im tylko na kasie a ja zrobilem uprawnienia na operator zurawia wiezowego i rok szukam roboty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest w gdansku na augustynskiego 1 nazwa sie inzynieria
sam tam robilem kurs
i polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a znalazleś pracę bo to faktycznie najtrudniejsze, a zatem jak znaleźli pracę ci co pracują??po znajomości czy za komuny??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
KSZT TO 1950 z uprawnieniami pigik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
INZYNIERIA ORG - tam masz zza FREE jak juz, jak jestes " pracownikiem" a jak bezrobotnym to dobry wniosek na conajmniej 5-7stron i kurs indywidualny ! nie czekaj na zadne grupowki i dajesz :) ZA FREE ROWNIEZ. Dobry jest w oswiacie lingwiście :) bo istotne jest jak cie nauczą i czy ZDASZ EGZAM !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robiłem kurs w wejherowie - nie polecam bo ponad 3 miesiące. koszt 1950 zł.

b. duzo h teori: hydraulika, mechanika silnikow, budowa wszystkich ukladow hydr i mech kop, przepisy, itp...

co o praktyki to w zaleznosci od osrodkow, ja np. mialem tylko 3h praktyk - wystarczylo do zaliczenia egz.

Egzamin teoretyczny - bardzo trudny, dużo materiału do opanowania

Egzamin praktyczny - formalność

Co do samej pracy na kop-lad to nie jest taki lajcik, ze wsiadasz i robisz ( zwlaszcza tylna lyzka!) naprawde duz praktyki trzeba miec, zeby robic to dobrze!!

do tego dochodzi obslua kop-lad - smarowanie, nikt za ciebie tego nie zrobi, a kalamitek jest troche i trzeba to robic dosc suminnie i czesto, do tego codzienna obsluga ( poziom olejów, filtry, itp..) sprzet jest drogi wiec trzebas dbac o niego!!!

Wiec jesli wydaje sie wam, ze majac "papier" wsiadacie i robicie to musze was rozczarowac, w niektorych firmach trzeba tez wysiasc z kopary i poprzerzuac lopata.

Do tego dodam ze na budowie praujesz pod presja! to odgarnij tu, to podrzuc beton tam, to podrzuc palety, to wykorytuj tam, znajdz czas na smarowanie, itd....

nie kazdy daje sobie rade zeby to ogarnac, wiec jesli nie miales doczynienia z kop, badz z operatorami i nie wiesz jak to sie je to radze to przemyslec bo wydac 2k latwo a czy robote znajdziesz...?

operatorzy zarabiaja od 12zl/h do 14-15zl/h ( ci dobrzy)

gdybym mial teraz wybierac i robic kurs to robilbym na same koparki!

zycze powodzenia!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolega ma w 100% racje Niestety o. kop-ład traktowany jest jak taka kur**** na budowie tu przywiez tam zawiez rozkładasz składasz widły. Robisz jedno drudzy się na ciebie drą czemu jeszcze nie przywiozłes np pustaków . Zabierasz sie za pustaki zeby oni nie stali rąbią cie inni czemu jeszcze im piasku nie przywiozłes. Fakt są budowy gdzie na 12 godzin pracy 5 razy smarujesz koparke i polerujesz środeczek zeby czas jakos minal bo nie ma co robić. Osobiście polecam koparkę spokojniesza robota nie wiem czemu ale lepiej płatna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zrobiłem sobie uprawnienia w Akademii Dobrej jazdy - https://www.akademiaoperatora.pl/oferta/kurs-operatora-koparko-ladowarki.html i szczerze polecam bo nabyta wiedza praktyczna przydaje mi się na co dzień w pracy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to znaczy ZA FREE bo nie rozumiem gdzie zrobią mi zadarmo kurs bo w pośredniaku ciężko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a czym się różni kurs na koparko-ładowarki a na same koparki? czy te pierwsze nie zawiera w sobie drugiego?? jak to jest??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koparka ma tylko 1 łyżkę może być na kołach, abo na gąsienicach
koparko - ładowarka - tylna łyżka + przednia łyżka
ładowarka - widły/przednia łyżka

na każde z tych maszyn są oddzielne uprawnienia - ot taka polska myśl - żeby kasę trzepać na wszystkim

np. mając upr. na kop.-ład nie możesz teoretycznie robić na ładowarce. teoretycznie bo w praktyce wszystko zależy od inspektorów, pracodawcy, ect..

do tego wszystkiego są jeszcze klasy I, II, III - w zależności od pojemności łyżek

zaczyna się od III kl. - wszędzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy są wymagane jakieś badania by pracować na tych maszynach??
w ofertach firm prowadzących szkolenia znalazłem podpunkt że tylko zaświadczenie od lekarza, ale czy to jest zwykle badanie czy raczej szczegółowe np psychologiczne jak w wypadku np kategorii C czy D prawa jazdy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na kurs potrzebne są psychotesty - badania na operatora (koszt ok 80-100 zł).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ładowarki czołowe np na pojemność łyżki do 5m3 to inny kurs czy któryś z wyzej wymienionych??
i czy taki kurs można robić w zimę tj w czasie mrozu, tz chodzi mi o kopanie, czy jest wtedy mozliwe??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i czy na sztaplarki również potrzebne są te badania?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ładowarki: kl. III do 2,5 cm3, kl. II do 5 m3, kl. I wszystkie typy
Koparko - ładowarki: kl. III - wszystkie typy
Koparki: kl. III do 0,8 cm3, kl. II do 1,5 cm3, kl. I - wszystkie typy

zależy pewnie od ośrodków, ale sądzę, że tak, wpierw wykłady, a jak mrozy odpuszczą można pokopać

a jeśli chodzi o sztaplarki to musisz mieć badania psychologiczne tak jak na koparki/ładowarki

dodam jeszcze, żeby dostać uprawnienia na kop- ładowarki, koparki i ładowarki MUSISZ MIEĆ PRAWO JAZDY KAT. B, lub wyżej na sztaplarki - nie!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dzięki za wyczerpującą odpowiedź
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale zaniepokoił mnie fakt iż piszesz że na sztaplarki rownież psychologiczne , gdyż napisałem to dla sprawdzianu gdyż posadam uprawnienia na sztaplarki ale badań żadnych nie musialem a tylko podpisać iż zdrowy jestem, więc jak to jest z koparko ladowarkami? tam na pewno psychologiczne badania??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
na 100% badania psychologiczne na kop-ład!! co do sztaplarek info czerpałem z netu.

badania na operatora kop. musisz dostarczyć przed egz. do ośrodka, podejrzewam, że w firmie gdzie robiłeś upr. na sztaplarki po prostu zaniedbali - olali to zaświadczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ok dzięki, pewnie masz rację że zaniedbali, odobnie zresztą jak całą resztę, ostrzegam przed kursem na sztaplarki w stoczni gdynia bo mało godzin jazdy bo łącznie ok 2 lub 3.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Informuję, że aby ukończyć kurs operatora koparki/ładowarki itp. NIE TRZEBA MIEĆ PRAWA JAZDY ani badań psychologicznych. Do poruszania się po placu budowy również nie trzeba mieć prawa jazdy, jest ono wymagane tylko gdy operator uczestniczy w ruchu drogowym. Do kursu/egzaminu potrzebne jest orzeczenie lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora danej maszyny. Psychotesty są w gestii pracodawcy. Podobnie tyczy się wózków widłowych.
Przy okazji zapraszamy na szkolenia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy uprawnienia na koparki ładowarki itp są wystawiane czasowo czy dożywotnio?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

W 2011 robiłem papiery na sztaplarki - były badania psychologiczne, w 2013 robiłem na podnośniki koszowe (samochodowe - kat. P1) i psycholog nie był wymagany, a w 2016 robiłem na kop.-ład. i tez bez psychologa. Tak na marginesie - wszystkie niuanse podnośnika koszowego na aucie opanujecie w kilka dni, a kop-ład to niestety praca/stres, praca/stres, praca/stres przez parę ładnych m-cy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura!!! Na egzaminie praktycznym na kop-ład 1,5 roku temu wszyscy uczestnicy musieli okazać egzaminatorowi dowód osobisty i prawo jazdy. Nie znam przypadku kop-ład która jeździ tylko po placu, no chyba że jakiś Ostrówek na składzie z węglem. Kuzyn mojego kolegi kilka m-cy po nas chciał zrobić kurs na k-ł w Łodzi (my robiliśmy 300 km od Łodzi), ale kilka m-cy wczesniej stracił prawko za jazdę pod wpływem i w ośrodku mu powiedzieli, że na kurs może sobie przyjść, ale na egzamin już nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Co za głupoty...Na Koparko-ladowarke nie potrzeba prawa jazdy kat B. Wystarczą uprawnienia zaś nie można poruszać się po drogach publicznych. Osoba z prawem jazdy po przygotowaniu koparko-ladowarki moze normalnie jezdzic na budowie i po drogach publicznych.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

TO macie po TYM pracę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie trzeba mieć naK-Ładowarki żadnych badań psychologicznych....wzrok,słuch,ciśnienie równowaga tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poprawka w polsce nie ma mrozow te czasy minely
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

praca bardzo dobra pod wzgledem zarobkow, poza tym nie kopiesz rowów fizycznie tylko siedzisz sobie w kabinie,. sporo firm kupuje maszyny budowlane i brukarskie mniejsze koparki z inter import export, bardzo dobra firma i to wszystko zalezy od Twoich umiejetnosci i uprawnien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wysłałem jednego pracownika na przyśpieszone szkolenie z obsługi koparko ładowarki do atcgrupa.pl. Egzamin zaliczony bez problemu. To grupa szkoleniowa z Poznania, która gwarantuje mocno spersonalizowane warunki współpracy i przede wszystkim dokładnie wiedzą, w jaki sposób zdać egzamin przed komisją IMBIGS. Poza tym lepszych cen nie znalazłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

praca dobra jeżeli lubisz pracować minimum 10 godzin dziennie wszystkie soboty nie lubisz domu , do tego nie dostaniesz urlopu na wakacie bo wiadomo robota jest , natomiast u małych prywaciarzy w zimę przesiedzisz w domu bez postojowego i jeżeli uda ci się przez sezon odłożyć to będziesz miał co dzieciakom dać do gara no i wiadomo najniższa krajowa lub na czarno bo maszyna w lizingu no i oczywiście najlepiej jak sam serwisujesz maszynę bo taniej , natomiast do lepszych firm , zarobisz może 4500 z delegacją raz na dwa tygodnie w domu 10 lat pracowałem w pomorskim firmy inrem rembud przembud wszędzie to samo bajki o dobrych zarobkach na g*wnopchaju nie mają żadnego przełożenia w Gdańsku wszędzie albo umowy zlecenia albo stawki jak w biedronce jak jest cos dobrego to na chwile dużych prężnych firm nie ma wszędzie chcą cie orżnąć i jest to praca sezonowa dlatego ja poszedłem na magazyn na wózek widłowy i suma sumaru wychodzie lepiej gdy podliczę cały rok umowa o pracę premie bonusy i na miejscu Firmy w Gdańsku dalej nie doceniają pracownika wystawiają bajki w ogłoszeniach a potem okazuje się ze rok robisz w własnych ciuchach na umowę zlecenie za 2500 tyś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radzę nie robić nie zatrudniają po kursie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

na operatora zurawia wiezowego terz nie zatrudnia po kursie ja tej roboty rok szukam i nic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak po kursie nie zatrudniają to po czym? Gdzie zdobyć uprawnienia? Na studiach?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WYmagają smiesznych rzeczy : Najgłupsze ogłoszenie jakie znalazłem było : Szukamy operatora koparkoładowarki ,wymagania : młody do 30 lat z minimum 10 letnim doswiadczeniem :/ . Czasami możesz znaleść z opcją do przyuczenia ale rzadko . Ja robiłem w http://inzynieria.org/ i polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

do góry