Widok

kurs nurkowania OWD

Jestem zadowolony z aktualnego przebiegu kursu.
Zakupiłem kurs OWD poprzez Groupon, wcześniej nie wiedziałem o istnieniu Argonaut. Otrzymałem materiały i w terminach , które mi pasowały pojawiałem się zweryfikować opanowany materiał jak również zaliczyć poszczególne moduły. Taka forma idealnie komponowała się z moja pracą oraz innymi zajęciami. Od Pana Tomasza płynie wiedza i doświadczenie , zwłaszcza w dziedzinie nurkowania, więc z ciekawością , słucham co ma do powiedzenia, wyłapuje problemy innych, różnorodne przypadki oraz ciekawostki związane z nurkowaniem.
Z niecierpliwością oczekuję części praktycznej.
Moja ocena
Argonaut kategoria: Nurkowanie
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 9
Robiłem pierwszy kurs organizacji PADI, gdy zdecydowałem się na kurs w IANTD u p. Tomasza , poznałem co to prawdziwe nurkowanie, bardzo indywidualne podejście do każdego kursanta, dużo teorii, która jest potrzebna do bezpiecznego nurkowania i zachowania się w sytuacjach awaryjnych, oraz przedrzymskim ogromne doświadczenie instruktora. Polecam ! niema lipy, 100% profeska :) Meryl ;)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 9
Chyba dwa poprzednie posty sam Dobroczek pisze ,chamski oszust,aby dokończyć kurs trzeba jeszcze raz tyle dopłacić, a tego nie dopisał na Gruponie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zgadza się. Krętacz dobroczek oszukuje i naciąga kursantów na rzekomo tani kurs w trakcie którego się okazuje że trzeba dopłacić jeszcze raz tyle za rzekomo niezbędne do ukończenia kursu materiały, moduły, inne pierdy. A do tego bezczelny i arogancki cham i prostak. Przestrzegam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
do góry