Widok

kurs żeglarski

Gdzie polecacie wysłać dziecko na kurs żeglarski, najchętniej w Gdyni? Jakiś klub żeglarski, a może firma? Oczywiście chodzi o kurs weekendowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałem że takie kursy w Gdańsku prowadzi Wind Hunter. Tu na stronie http://www.wind-hunter.pl możesz poczytać jakie mają kursy. Organizują też właśnie chyba weekendowy kurs żeglarski. Nie wiem czy prowadzą także kursy dla dzieci więc trzeba byłoby się dopytać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Luźni ludzie, ale profesjonaliści, na pewno by się dogadali :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni słyszałam o Fundacji Kliper. Na ich stronce http://www.fundacjakliper.pl/ są informacje o poszczególnych kursach, o patentach, jakie można zrobić. Kursy dla osób w różnym wieku i na różnym stopniu zaawansowania. Nie trwają długo, ale można na stronie podejrzeć plan kursu, wiele uczą przez ten czas. Mój chłopak myślał o czymś takim, dlatego się interesuje, myślałam o takim kursie na prezent. Jeżeli macie info o innych kursach chętnie poczytam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni słyszałam o Fundacji Kliper. Na ich stronce http://www.fundacjakliper.pl/ są informacje o poszczególnych kursach, o patentach, jakie można zrobić. Kursy dla osób w różnym wieku i na różnym stopniu zaawansowania. Nie trwają długo, ale można na stronie podejrzeć plan kursu, wiele uczą przez ten czas. Mój chłopak myślał o czymś takim, dlatego się interesuje, myślałam o takim kursie na prezent. Jeżeli macie info o innych kursach – chętnie poczytam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry