Widok

kwiaciarnia w Gdansku

Wesele Temat dostępny też na forum:
poszukuje dobrej kwiaciarni w Gdansku, najlepiej w centrum
czekam na rady
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie idz do "Ewy" przy Hucisku. Niby taka dobra kwiaciarnia a wszystko co u nich zamowilam wygladalo inaczej i wiazanka slubna mimo ze wybrana z katalogu wogole jej nie przypominala i dekoracja na samochod. Prosilam o kwiaty bordowe a dostalam wsciekle czerwone. Natomast kwiatki przy butonierkach odpadly. I jeszcze strasznie u nich drogo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu, a co to była za wiązanka. Ja jestem stała klientką Ewy i oni już z góry założyli, że slubną wiązankę będą mi robić, ale teżsłyszałam, że wiązanki ślubne bywaja nie do końca zgodne z usataleniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiazanke wybralam z katalogu nie pamietam dokladnie nazwy bo to bylo w zeszlym roku. Wygladala zupelnie inaczej. Zgadzala sie tylko cena zupelnie nie adekwatna do tego z czego byla zrobiona. I jeszcze chcialam dekoracje na samochod z bordowych margaretek i facet w kwiaciarni wmawial mi ze sa one bardzo rzadkie. Zrobili mi wiec inna. Zupelnie przypadkiem kiedys w innej kwiaciarni zobaczylam ze maja ich pelno i babka powiedziala ze nie ma zadnego problemu z ich dostaniem. Poza tym pol godziny tlumaczylam im czym sie rozni blady roz od rozowego intensywnego. No i uwaga na butonierki jak juz wspomnialam odpadly platki. Tez bylam stala klientka Ewy ale od tamtego czasu juz nic u nich nie zamowie. Wykorzystali to ze w dniu slubu odbierajac kwiaty nie bylo czasu na reklamacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam kwiaciarnie alternatywną...widzialam ich wiązanki tzw. "zwykłe"a ślubną juz zamówiłam znajdują sie na grobli 4 wygladaniepozornie,ale warto tam wejsc i ceny nie narzucaja tylko mozna sie dogadac jesli powiesz do jakiej kwoty chcesz sie zmiescic to taka ci zrobia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta kwiaciarnia nazywa się chyba Mały Park, ja nie zamawiałam tam wiązanki ślubnej (wybrałam kwiaciarnię osiedlową), ale inne owszem - są piękne i "artystyczne"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry