ul.Józefa Bema
~tomtom
80.55.74.*
(12 lat temu) 2 grudnia 2013 o 08:38
Planuję zakup mieszkania. Czy ktoś zna otoczenie ulicy Bema, planuję zakup mieszkania w jednej z tych czerwonych kamienic,które tam się znajdują. Jak tam się mieszka, ludzie, itd.?
0
0