Widok

łatwe studia ???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
wiem, że to trochę głupio zabrzmi, ale chcię wiedzieć, gdzie można zrobić łatwe studia mgr? Potrzebuję tylko papierka, a mam dzieci i nie mam wiele czasu na niewiadomo jak ciężką naukę....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
Ja kończyłam GWSH w Gdańsku pedagogika zaoczna i wcale bym nie powiedziała że łatwo było.
O hotelarce - moja koleżanka tam chodzi - to faktycznie lajcik
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pedagogika jest trudna?
Skończyłam licencjat na prywatnej uczelni, dziennie, ostatnie pół roku i obrona z malutkim dzieckiem.
Że tak powiem brzydko, z palcem w dupie :).

Teraz kończę mgr zaocznie na UG i wcale bym nie powiedziała, że te studia były jakoś szczególnie ciężkie. Bez problemu zaliczyłam wszystkie egzaminy, pracując ( w zeszłym roku, bo już nie pracuję) i mając małe dziecko.
Myślę, że to kwestia priorytetów i ambicji, szczerze mówiąc nie przykładałam się za bardzo do nauki ( ale też nie miałam samych 3), więc jeśli potrzebujesz tylko papierka, nie zależy Ci na "nauce" to polecam ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
papier najlepszy z uczelni technicznych :)

a najprostsze studia to chyba psychologia...kolezanki studiowały i mówiły, ze lajcik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
aneta gadasz bzdety dziewczyno ja konczyłam ta szkołe i nie bylo ocen na łatwy zeszyt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
zeby miec dobry papaier to trzeba spiąć pośladki na tym to polega ...


popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co kumu po papaierze z hotelarstwa jak aplikuje np na techniczne stanowsiko ??

dzisassssssssssssss ... laski ...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ktoś jest głąbem totalnym to nigdzie nie bedzie miał łatwo

Ale z tego co widze po znajomych jak ktoś miał problem żeby skończyć szkołe średnią to idzie na pedagogikę. Mój kuzyn chyba ze 3 razy kiblował w technikum, ledwie zdał maturę a na pedagogice sobie radzi bez problemu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Administracji i biznesu w Gdyni tez latwe.

do tego Wyzsza szkola turystyki i Hotelarstwa

I Wyzsza Szkola Humanistyczna w Gdansku

co do UG ja konczylam Administracje i nie bylo latwo. wrecz ciezko tam jest i to prawda tez nie raz zdawalam egzaminy z dziennymi. jedyna roznica programowa to brak zajec w-f.

Zatem Administracja i prawo sa mega ciezkie!!! Tzn ja sie duzo uczylam, zdalam z dobrymi ocenami ale nie bylo latwo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
na administracji masz statystykę
na zarządzaniu tego wszystkiego jest jeszcze wiecej

a z resztą program nauczania WSAiB masz na stronie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hey z tego co wiem to mega latwa jest Hotelarka na Miszewskiego. tam dostajesz ocene za ladny zeszyt!!!!

do tego wyzsza szkola humanistyczna tam tez za nic.

fajt szkoly sa tragiczne no ale papier masz jak chcesz

pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
też nie studiowałam na UG, choć jeszcze zamierzam jakiś kierunek tam zrobić ale jeszcze nie wiem co :)


Wiem że na Akademii Morskiej też jest lajcik, koledzy zdawali za zaocznych ( za kasę) u nas mieli to w plecy a tam dostawali 5 bez żadnej dodatkowej nauki ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na tej wyzszej szkole administracji i biznesu studiowala moja kumpela i mowila ze bardzo latwo na wiele egzaminow szla od tak sobie bez przygotowania ale ona umie sciemniac i byla dosc ladna wiec jej to duzo pomoglo. Jak masz gadane i potrafisz zmyslic cos albo mowić bardzo przekonująco nie na temat to pewnie nie powinno być trudno:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nikaa ale ja nie studiowałam na UG tylko gdzie indziej i mialam egzaminy z dziennymi w tym samym czasie i dniu więc wiem co mówię wymagali od nas tego samego ani ciut mniej. zdarza się to prawda, ze jest lajcik na jakims egzaminie ale jak my go mielismy to i dzienni bo poprostu u nas mieliśmy w tym samym czasie 3/4 egzaminów nikogo nie obchodziło, że studiuje zaocznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kończyłam diagnozowanie na UG w Sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
lipunia:
studiowałam ten sam kierunek zarówno zaocznie jak i dziennie - właśnie na państwowej uczelni ( robiłam go chyba na 3 albo 4 różne sposoby :P) z różnymi grupami ( zarówno na studiach jednostopniowych jak i dwustopniowych (robiąc m. innymi 2 semestry w jeden) i poziomy były diametralnie różne !!! Tylko studentom zaocznym się wydaje że mają super trudno :), nie zdają sobie sprawy jakie są wymagania na studiach dziennych (chociaż ten akurat kierunek i tak był łatwy ...)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
a WYZSZA SZKOŁA ADMINISTRACJI I BIZNESU W GDYNII?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
administracja i rachunkowosc? na administracji jest głównie prawo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli ktoś nie studiowal zaocznie na panstwowej uczelni niech się o łatwości ich studiowania nie wypowiada. Wszystkie egzaminy itp są identyczne jak na dziennych tyle, ze po prostu mniej ci tego wyłoża i sama musisz do wielu rzeczy dojść nie majac na to czasu pracując czy siedząc z dziećmi w domu. Więc nie polecam bo tyle samo trzeba ślęczeć nad książkami i w bibliotekach, a nawet więcej kasy wydac na książki bo przewaznie w bibliotece już wszystko wypozyczone przez dziennych studentów.
Może na prywatnych zaocznych jest latwiej ale tego nie wiem i nie sądzę aby pedagogika np należała do najłatwiejszych kierunków. Idz tam gdzie wiesz, ze dasz radę czy jestes typową humanistką czy raczej przedmioty ścisłe. Z humanistyki może socjologia, ja studiowałam historię i powiem, że nie jest ciężko ale np duzo osób zrezygnowalo już w pierwszym półroczu i po roku. zależy z czego jest Ci sie łatwo uczyć bo na egz musisz umiec chociaz to min.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
administracja (i tym podobne) też nie bedzie bardzo łatwa bo jest rachunkowość, statystyka, a to nie są łatwe przedmioty (chyba że ktoś ma zmysł matematyczny, to bedzie ok, ja zmysłu nie mam i było ciężko, ale nadrabiałam teorią)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie, gdybym jeszcze raz wybieralabym, to jednak cos wolalabym na politechnice, niz UG, choc w moich czasach to biednie na PG bylo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry