Widok

leczenie trądziku

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam,
chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim

jakie metody stosuje i jakie efekty to przynosi

bede wdzięczna jesli podzielicie się swoimi doświadczeniami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mogę Ci polecić kupienie żelu Vichy -zielona butelka myjesz tym twarz dwa razy dziennie ja od listopada zeszłego roku mam spokój :)) koszt ok 30 zł na allegro mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Lepsze mydlo z siarki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tabletki na trądzik - http://derminax.lv Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mnie na blizny pomagał Contractubex w żelu, mają w każdej aptece albo tu https://www.ceneo.pl/4776102
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na blizny jak najbardziej się sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz napewno, że to zwykły trądzik? chodzi mi o to, czy byłaś u dermatologa? ja z własnego przykładu powiem, że chodziłam do dermatologów, zapisywali mi maście i nie dało mi to dużo poza szczuplejszym portfelem. W końcu poszłam do kosmetyczki, bo tak zaleciła mi ostatnia pani dermatolog, u której byłam. Od tego czasu widze poprawe- mikrodermabrazja, pelling kawitacyjny. Dodam, że również hormony u mnie "nawalają" i problem z cerą ma swoje zródło od wewnątrz. Udaj się do dermatologa i endokrynologa, bo to może być tak jak napisałam problem od wewnątrz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, ja nie napisałam ani słowa, że mam z tym problem. :)

Po prostu chciałabym poznać opinie,sposoby,efekty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
dermatolodzy calkowicie bezuzyteczni, pochopnie przepisujacy leki ktore pogarszaja balans hormonalny, typu izotek, masci i kremy poprawiajace stan skory na krotko typu Skinoren.

Osobiscie mi pomagaja kwasy regularne, maseczki glinkowe, dokladne oczyszczanie cery delikatnymi mleczkami, mycie uwaga: plynem do higieny intymnej ziaja (najmniej mi podraznia)

do tego kremy typu filorga, nuxe, kremy z kwasami,

wg prostej zasady, oczyszczanie ,zluszczanie(z przerwami tygodniowymi lub dwu) i mega nawilzanie-odzywianie.

mejkap zmywany zaraz po przyjsciu do domu, unikanie podraznien mechanicznych typu rozprowadzanie mleczka do demakijazu palcami, sciaganie delikatnie platkiem, wycieranie twarzy w recznik papierowy.

do tego ziola, i masc kamforowa na pojawiajace sie wypryski Guerlain - Crem Camphrea (drogi ale skuteczny i wydajny 100zl za mala tubeczke, wystarcza na ponad rok)

podklady tylko dobre, sprawdzone ktore mi nie powoduja wysypki. A kazde powoduja po 10h.

zalezy od przyczyny, ja mam skore sklonna do podraznien i rogowaciejace mieszki wlosowe. Jako takiego tradziku nie mam i nie mialam, za to mam spore ni to egzemy ni to cholera wie co, sklonnosc do zaskornikow i zatykania sie porow (potowki i male wypryski typu kaszka)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
SEE dziekuję za poswięcony czas i odpowiedź,

tez jestem zdania, że dermatolodzy to stracony czas i pieniądze...

strasznie dużo widze przeszłaś, jesli masz chęć odezwij się na maila czarna_gda@gazeta.pl celem omówienia tego tematu poza forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o leczenie trądziku w Gdańsku, to polecam poczytać blog tej kosmetyczki http://centrum-odmladzania.pl//?s=tr%C4%85dzik
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mleka nie pić! I Siarkowe -mydełko użyć i nie jeść fast food i przypraw i jedzenia konserwowanego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie miałam styczności z bliznami po trądziku jednak z tego co wiem to raczej jest to leczenie już chirurgiczno kosmetyczne i w zależności od blizny są różne metody leczenia od laserowych po wypełniacze. Tutaj znalazłam artykuł dość obszerny na ten temat: http://tradzik.letnet.pl/blizny-potradzikowe-jak-im-zaradzic.html ale tutaj trzeba się skonsultować z dermatologiem który rozpisze sposób leczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postanowiłem się udać do https://plejaj.pl/zabiegi-skutecznie-likwidujace-tradzik/ duża poprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej!

Ja bym nie kombinowała tylko zapisała się do dermatologa. Kto jak nie lekarz będzie mógł Ci pomóc?

Zawsze trzeba chodzić do specjalistów. Ja miałam problem z włosami, a konkretniej z ich wypadaniem. Dzięki konsultacją z dermatologiem szybko dowiedziałam się w czym tkwił mój problem i teraz mogę cieszyć się piękną i zdrową fryzurą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej jest iść po prostu do dermatologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mydlo z bio- siarki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak i mineral woda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej, ale na te rany potrądzikowe polecałabym taki lek-contractubex
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Juz słyszałem o tym leku. Dobrym lekiem sa tetracykliny, witaminy B6 etc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie czy ktoś może używał kremu Sevolium do twarzy? Bo zastanawiam się czy zamawiać czy nie. Zalezy mi na czymś co nie będzie mnie zapychało bo mam z tym mega problem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiaj śmiało. Jest świetne moim zdaniem. Po pierwsze nie zapycha. Po drugie odświeża skórę , po trzecie rzeczywiście niweluje wypryski. Nie wiem jak będzie sprawdzało się w przypadku skóry suchej ale w przypadku mojej mieszanej z pryszczxami na brodzie oraz na nosie sprawdza się bardzo dobrze. Jest wyłagodzona.Wiadomo, że jakis syfek raz na jakiś czas wyskoczy, ale nie jest to to co było kiedyś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja uważam, że powinno to się skonsultować z dermatologiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do cery suchej również się sprawdza bo mam właśnie taka :) I też używam Sevolium. Chociaż jako serum a nie jako samodzielny krem. Na noc jednak muszę nałożyć dodatkową wersję nawilżającego kremu. Z rana natomaist używam samo sevolium, a potem już nakładam make up i w tej opcji sprawdxa się to bardzo dobrze ponieważ nie zapycha, no i nie roluje się na twarzy tak wiec można od razu nakładac podkład.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja radzę w trądzik uderzyć sprawdzonymi sposobami - mi pomógł kwas azelainowy - w walce z wypryskami i bliznami niezastąpiony. Z moich doświadczeń mogę Wam powiedzieć, że nie ma, co wydawać pieniędzy na kolejne kosmetyki, które dają słaby efekt, albo żaden. O kwasach dobrze pisze autorka tego bloga: http://magdalenajaglarz.pl/blog/zabiegi-gabinetowe/kwas-azelainowy-efekty/. - sprawdźcie, jak działają i umówcie się na zabiegi - nie ma co czekać i liczyć na to, ze trądzik zniknie sam... Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sama też mam problem właśnie z trądzikiem i patrząc na to co mi nawtykały reklamy do szafek to łoo matkoo boskoo! ile pieniędzy poszło to koniec, ale tak to jest jak się patrzy ma reklamy znanych firm w tv gdzie reklamuja je ładne panie bez żadnych problemów ;) ten sevolium to jest ten z tej strony http://sevolium.pl/ ? można go gdzieś indziej jeszcze dostać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest ten. na spokojnie można go stamtąd zamawiać. niedługo też będzie czekało mnie zamówienie, bo mi się kończy sevolium
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatnio widziałam na tej stronie że jest rabat na sevolium. miał ktoś może możliwość zobaczyć czy działa ten kod? ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Z kilka dni temu zmawiałam i ten rabat działał, więc bier dopóki można ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do tego potrzebny jest dermatolog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedy ja zmagałam się z problemami trądzikowymi, to właśnie regularne wizyty u dermatologa pomagały mi go zwalczać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lekarz, lekarzowi nie równy. Jeden pomoże a drugi wręcz przeciwnie. Polecam sprawdzonego dermatologa dr Beata Imko-Walczuk.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, tak dermatolog może pomóc, ale myślę, że warto na swoje życie patrzeć kompleksowo - dieta, aktywność fizyczna również są ważne. Możemy stosować najróżniejsze kosmetyki, ale jeśli nasza dieta składa się z samych syfów, niestety nie wyleczymy się. Wiem, że są to banały, ale jednak ciężko te 'banały' wprowadzić w życie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczyszczajacy zabieg na tradzik wykonuja w salonie kosmetycznym Silk Spa na Bielanach w Warszawie. Bardzo mila obsluga, super efekty. Nie ma lepszej metody moim zdaniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam trądzik różowawy. Doustne leki ani maści od dermatologa nie pomagały nigdy - była poprawa w trakcie terapii a po niej powrót. i hormony mam w normie itp. tylko pielęgnacja, nawilżanie a co jakiś czas zabieg IPL (w Trójmieście akurat w Laser Line korzystałam) sprawiły, że nie wstydze się wychodzić do ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A odwiedzałyście sklep https://magvita.pl/ ?
Jest to sklep z kosmetykami naturalnymi,oferujący wspaniały środek w walce z niedoskonałościami skórnymi,z trądzikiem i zaczerwienieniem twarzy.Ten kosmetyk to maseczka magnezowa na bazie mleka magnezjowego,które dezynfekuje,obsusza,a jednocześnie pomaga pozbyć się wyprysków ,nadaje cerze świeży,ładny,młodzieńczy wygląd.Maseczka może być nakładana na całą twarz,ale też punktowo,na pojedyncze krostki.Jest przebadana dermatologicznie,więc nie uczuli was,nie spowoduje podrażnień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, korzystałam – efekty super! Moje samopoczucie po zabiegu bardzo się poprawiło. Podobało mi się też podejście Pani, która przeprowadzała zabieg. Laser Line z Gdyni oceniam bardzo wysoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może spróbuj użyć kosmetyków z olejem konopnym, ja powiem szczerze od dawna używam i jestem zadowolona, kupuję najczęściej w nasionamari i jestem zadowolona z tych kosmetyków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też fajnie, ale raczej jako profilaktyka. Na same blizny stosuj Contractubex
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc żadnych większych blizn u siebie nie zaobserwowałam a jeśli chodzi o zmiany trądzikowe - tak, owszem. :(

Ja stosuję tylko produkty naturalne m. in. Sevolium, krem nawilżający do cery trądzikowej (możesz sobie o nim poczytać również na medme).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Blizny najczęściej pojawiają się w przypadku, gdy długo nie leczymy trądziku. Dlatego właśnie zwlekanie z wizytą u specjalisty nie jest dobrym pomysłem. Ja sama znam sporo osób z takim problemem i leczenie trądziku zamieniło się w leczenie blizn po nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje blizny nie były aż tak duże, ale sevolium dobrze sobie z nimi poradził i nie przede wszystkim nie uczulił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam picie pokrzywy oczyszcza krew ale conajmniej 3 miesiące.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim to odpowiednia dieta, jak najmniej ostrego. Odpowiednia higiena (wymiana ręczników, pościeli, wycieranie twarzy, żeby osuszać a nie rozcierać) no i oczywiście pielęgnacja. Ja zauważyłam u córki, że najlepiej się sprawdzają maseczki regularnie nakładane na buzie. Z tego co pamiętam to stosuje chyba jakieś z Bielendy bodaj Blue DETOX ;). Różnica widoczna a i samopoczucie córki dużo lepsze bo nie ma kompleksów i czuje się pewniejsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sok z pokrzywy, kosmetyki Rodial albo apis z serii pro , rezygnacja z nabialu moze pomóc i dobry dermatolog https://ranking.abczdrowie.pl/s/drmatolog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drożdże są dobre na trądzik, Sevolium je zawiera, mi pomógł całkiem dobrze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomogła mi zmiana diety, ograniczenie cukru, rezygnacja ze sztucznych, zapychających kosmetyków i regularne wizyty u kosmetyczki. W salonie Estela mają kilka zabiegów na trądzik, ale też na przebarwienia potrądzikowe, można coś wybrać. Na mnie dobrze podziałały lasery, inni wolą kwasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Na trądzik dorosłych pomaga regularne picie herbaty z bratka (Herbapol) - 2 szklanki dziennie. Do tego seria kwasów u kosmetologa a do pielęgnacji w domu kosmetyki z retinolem (np. krem Renewal Neostrata) na zmianę z kosmetykami z kwasami (np. żel Salises Sesderma albo Azelac Sesderma), przy obu rodzajach kosmetyków - konieczny dodatkowo mocno nawilżający krem.
Trzeba też trzymać dietę z niskim indeksem glikemicznym, twarz wycierać ręcznikami papierowymi i często zmieniać poszewkę od poduszki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

super https://www.doz.pl/leki/p7479-Axotret
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre są płyny z PH skóry ludzkiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o, nie słyszałam o tych produktach sesdermy, a szkoda bo lubię się z kwasem salicylowym. zamiast kwasów można też pomyśleć o mocniejszych retinoidach (np. atrederm, zorac) tylko wtedy trzeba iść do dermatologa, bo to leki na receptę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam poczytać https://ekosmetyczki.pl/zdrowie/tradzik/ Można się sporo dowiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej jest wybrać się do lekarza medycyny estetycznej albo do dermatologa tak aby obejrzał twarz. Nie ma sensu kombinować z samodzielnym leczeniem sie, szczególnie,ze wiekszośc kosmetyków w sklepach ma kiepski skład i nie jest przystosowanych do leczenia skóry trądzikowej ( dowiedziałam się sama jak zaczełam interesować się składem kosmetycznym)

Jeśli chodzi o same blizny to jak najbardziej mozna sobie z nimi poradzić:
http://uroda-nasza.pl/z-jakimi-problemami-mozna-zglosic-sie-do-gabinetu-medycyny-estetycznej/

Są zabiegi z kwasami oraz zabiegi z użyciem lasera. I mozna za ich pomocą usunąć nawet najwieksze zmiany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swoich przebarwień i blizn potrądzikowych pozbyłem się laserowo w Klinice Krajewski, udałem się tam zachęcony pozytywnymi opiniami pozostałych zadowolonych klientów, dzisiaj już nie muszę wstydzić się swojej cery i dumnie chodzę po mieście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ziołowe tabletki. Ja brałam Nonacne. https://zyciebeztradziku.pl/nonacne-tabletki-na-tradzik/ . Efekty widoczne były po 2 miesiącach. Robiłam też okłady z rumianku i zamiast kremu wieczorem olej kokosowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam skorzystanie z preparatów z ozonem. Ja kupuję je w firmie http://www.ozonella.pl Są naprawdę skuteczne w walce z trądzikiem. Na początku, gdy zaczęłam stosować, zmiany przygasły, a potem zniknęły bezpowrotnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jak u was wygląda pielęgnacja w ciągu całego dnia? Krok po kroku co robicie że u was było widać poprawę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że warto udać się po poradę do dermatologa. On może zalecić skuteczne leki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


1. wstaje
2. myje twarz żelem siarkowym
3. przecieram twarz wacikiem bawełnianym
4. nakładam hydrolat z lawendy
5. czekam aż się wchłonie
6. nakładam krem na trądzik z sevolium
7. czekam aż się wchłonie
8. nakładam dermokosmetyki z kolorówki
9. wieczorem wszystko zmywam mydłem z olejkiem herbacianym i laurowym
10. wycieram wacikiem
11. hydrolat lawendowy
12. sevolium
13. spanko

no i ogólnie dbanie o dietę i o to co się pije, bo to też ma duży związek z cerą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Brzozovska prawda to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, przechodziłam przez to dosyć poważnie już jakiś czas temu. Przede wszystkim dieta czyli dużo wody, wyeliminowanie nabiału, produktów z kakao, dużo warzyw i owoców, jedzenie mało przetworzonych produktów, to na początek. Warto wdrożyć też cynk, wapno, witaminę b6 to wszystko kupisz w aptece. Stosowałam też produkty zawierające cbd, dosyć nowy temat na rynku. Tylko te z jakiegoś sprawdzonego sklepu np. https://purehemp.pl/oleje-cbd , bo pełno na rynku preparatów słabej jakości. Jeśli nic z tych rzeczy nie pomoże, zostaje izoteryna, ale to juz po konsultacji z dobrym dermatologiem i powinna to być ostateczność powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Olej na trądzik? Moim zdaniem lepiej o skonsultować z dermatologiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi osobiście dermatolog polecił maść z CBD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście polecam kupić witaminę C w proszku u mnie zdziałała cuda. Walczyłem z trądzikiem od 12r życia dziś mam 22 lata i wykończenia udało się rok temu zwalczyć mi dzięki tej więc w proszku która można kupić w rosmanie ale nie w każdym ja maja. Koszt ok 10zl wsylujesz trochę tej więc i mieszkasz ja z kremem i nakładany na całą noc. Ja jeszcze mieszałam ja z wodą utleniania robiłam ja sobie co 2 dni a teraz dzięki temu mam zdrowa czysta skore
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim brak stresu jest kluczowy, czym więcej stresu, cukru w diecie i ostrego tym gorzej. Mi dużo tez pomogła pasta do mycia twarzy Bielendy z serii botanical clays dla wegan z glinką różową :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktos moze przyjmowal itotek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lecznicze mydło Alepo Szamir na trądzik i wszelkie inne problemy dermatologiczne działa cuda co sprawdziłam na sobie, nawet trudny trądzik z plecow mi pomogło wyleczyc, a mamie wygoiło rane po oparzeniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na blizny to aloes jak są świeze, jak nie to tylko zabieg kochanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam problem z bliznami po trądziku. Zastanawiam się nad usunięciem ich, bo inne metody niewiele pomagają. Myślę nad zabiegiem laserowym: https://proclinic.pl/usuwanie-blizn-i-blizn-tradzikowych/. Czy taki zabieg będzie skuteczny i bezpieczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tak ok.20r.ż zaczęłam mieć procentowo najwięcej pryszczy na brodzie i naokoło ust. A wcześniej miałam raczej na czole i na nosie. (Trądzik mam od 10r.ż.) Po prostu doszło u mnie do migracji wyprysków ;) W wielu przypadkach trądzik taki moze mieć podłoże hormonalne, u mnie nie było to spowodowane hormonami, bo je sobie zbadałam i wszystko mam ok. Co nie znaczy oczywiscie, ze nie warto jest sobie hormonów przebadac. Polecam tylko nie badac ich samodzielnie ale wybrać się do lekarza ginekologa albo do dermatologa po skierowanie Sa to badania raczej drogie tak wiec nie ma sensu ich robić na marne.
Co mi pomaga
delikatna pielęgnacja, nauczyłam sie czytac składy kosmetyków
tabletki Normatabs codziennie, w przypadku tabletek trzeba wykazać się cierpliwościa, bo rezultat nie przychodzi od razu, ale po pewnym czasie, z drugiej strony rezultaty są o wiele lepsze niż w przypadku stosowania kosmetyków, tabletki maja w sobie cynk i selen, które normują skórę
zdrowa dieta, zrezygnowanie praktycznie zupełnie z cukru oraz tłustych oraz ostrych potraw, ograniczyłam również nabiał
no i niedotykanie twarzy, z czym miałam największy problem, bo dotykałam nieświadomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem na trądzik dobre będzie stosowanie dobrej jakości olejku CBD lub kosmetyków na tej bazie ponieważ doskonale łagodzą stany zapalne skóry. Moja dziewczyna stosuje kosmetyki z CBD a ma problemy z azs i jej to pomaga, więc moim zdaniem warto się zainteresować tematem.
Wysokiej jakości olejki CBD oraz kosmetyki z CBD: https://hempley.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepszy zestaw to krem z prebiotykami do poprawy mikroflory skóry i zmniejszenia przebarwień (np. krem łagodzący eeny meeny) i jakieś porządne serum na trądzik (np. basiclab). u mnie bardzo pomógły te kosmetyki po walce z trądzikiem wrócić do wymarzonej cery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od jakiegoś czasu stosuję CBD Acne od Cibdol i ma pozytywny wpływ na moją skórę. Może to też mogłoby pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Syrop Snail Natural z wyciągiem ze sluzu slimaka z Zarapharma jest bardzo dobry i na leczenie trądziku i w ogóle wszelkie zmiany skórne. Pomaga też na florę jelitową, problemy żołądkowe, wrzody, nadkwasotę, bardzo dobry produkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kosmetyki do leczenia trądziku przede wszystkim muszą mieć odpowiedni skład i substancje, które w leczeniu trądziku będą pomagały, więc na to zwracajcie uwagę. Jeśli jednak miałabym coś polecić, to dla mnie numerem jeden wśród dermokosmetyków jest Ducray Keracnyl PP. Szybko rozprawia się z trądzikiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo od siebie wymagam, a to co się zaczęło dziać z cerą było już totalnie po za moją kontrolą. Mimo, że problem trwa długo, bo aż 10 lat, to to co się wydarzyło przez ostatnie 2 miesiące, nawet 3 to był najcięższy czas w ciągu tych 10 lat. Śmieszne? Dla mnie straszne. Dla dziewczyny, kobiety, cios. Dziś dokładnie dziś po wielu przepłakanych nocach, niekiedy stanach depresyjnych stwierdzam, że to się dzieje, dzieje się po coś. Instagram i inne portale pokazują jacy powinniśmy być idealni, jakie to szczupłe ciała są super, szczerze ja je mam i nie jest super. Przyszło nie samo, wiele godzin na treningu wiele potu. To tylko opakowanie. Co do cery, mimo, że pielęgnacja u mnie jest na 6 to jest ona niestety małym dodatkiem, ale bardzo ważnym.
To że się odżywiam dobrze, i nie wpływa to w ogólne na stan mojej cery to też tylko dodatek. Od lat poszukiwałam dla siebie odpowiedniego leczenia i jest Axotret. Dzisiaj jest 31 dzień mojego leczenia i różnicę widać gołym okiem a to początek mojej przemiany
#Axotret #Dziś będzie dobry dzień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy trądziku bardzo dobre są kosmetyki z glinką zieloną w składzie z Bielendy z linii Botanical Clays
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zawsze kosmetyki są wystarczające, ja w walce z trądzikiem stosowałam specjalne zabiegi na kosmetykach pca skin, ale nie wszędzie są dostępne. Można zapytać tutaj https://divineclinic.pl/p/problemy/tradzik/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbujcie sobie przy trądziku Olejku Mastykowego , przy róznych problemach skórnych i stanach zapalnych nawet w jamie ustnej pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na te blizny potrądzikowe stosuję po prostu żel contractubex i ładnie znikają po nim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam na pewno wyciskania pryszczy. Przy wyciskaniu następuje mikrouraz i przerwanie ciągłości naskórka oraz chwilowe niedotlenienie tkanek co może powodować powstanie blizny i gorsze gojenie. Nie oznacza to, że na pewno tak się stanie ani to, że jak pojawi się wyprysk i nie zostanie wyciśnięty to na pewno nie będzie śladu (to już zależy od skłonności i typu krostki). Po prostu prawdopodobieństwo jest większe. Dodatkowo istnieje możliwość nadkażenia.
Do pielęgnacji warto jest wprowadzić srebro koloidalne, poczytajcie sobie o jego działaniu. Warto jest stosowac je jako tonik, dobrze wpływa na cere trądzikową. Jest w ofercie Aura herbals https://auraherbals.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ziołowa pielęgnacja dla cery trądzikowej https://www.tiande.shop.pl/master-herb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wybrałam się z podobnym problemem do Perfect Look Clinic (perfectlook.clinic/) w Krotoszynie, ale mają też salony w wielu innych miastach. Panie doradziły mi, które zabiegi sprawdzą się najlepiej i jakich kosmetków stosować, żeby poprawić skórę. Zaczełam od porządnego oczyszczania, które już po wyjściu z salonu przyniosło widoczne efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadbaj o dietę przeciwzapalną. Bardzo ważna jest pielęgnacja. Odpowiedni żel do mycia i zawsze ręcznik jednorazowy. Sprawdz poziom witamin albo po prostu suplementuj cynk, witamine D3, B, Omega czyli takie podstawy. Fajne są suplementy witaminowe np Nonacne https://zyciebeztradziku.pl/nonacne-tabletki-na-tradzik/ tutaj możesz sprawdzić sobie. Naturalny skład. Ja brałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrym rozwiązaniem jest suplement Merz Spezial Dragees, zawiera całkiem sporo składników pomagających cerze się regenereować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a do tego na blizny Contractubex jak się zagoją całkowicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

blizny to tylko laser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na trądzik najlepsze dore oczyszczenie - ja kupiłam synowi mydło Aleppo Szamir 70% Olejku Laurowego i tradzik sie zaczałwycofywac, pryszczy o 80% mniej. Tylko uwaga na podróbki Ja kupuje w jklepie Pachnąca Kraina, tam jest właśnie 70procentowe, bo to wiadomo ze działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na trądzik rozsądnie stosować dermokosmetyki pod okiem dobrego dermatologa. Wiem, że są inne metody typu stosowanie oleju z czarnuszki. Wiele portali typu http://mydietetycy.pl/olej-z-czarnuszki-jak-stosowac/ pisze o tym, jak ten olej stosować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem dużo daje terapia kwasami. To mało przyjemne, ale działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Retinol 1% The Ordinary lub jakakolwiek inna firma byle by miał stężenie 1% retinolu i trzeba bardzo ostrożnie stosować bo to silne stężenie zapoznać się i poczytać o tym raz w tygodniu kilka kropel wsmarować, 6 lat się męczyłam z trądzikiem na policzkach i wszędzie i to pomogło wyleczyć go całkowicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Na trądzik bardzo polecam żel punktowy firmy acnex lub olejek herbaciany na zmiany. Do tego fajnie dziala hydrolat lawendowy. Wszystkie produkty kupuje na stronie http://www.imbio.pl i szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc, pozbylem sie tradziku odstawiajac kawe, herbate, napoje kolorowe i w duzej mierze slodycze. Pije tylko wode. Zagotowuje wode i taka wlewam do kubka i pije poki ciepla, nie dodaje herbaty, kawy,cukru, cytryny ani nic innego sama woda ktora wczesniej byla zagotowana i jest jeszcze ciepla. Po kilku dniach idzie sie przyzwyczaic . Mozecie poczytac o tym medycyna chinska kuchnia 5 przemian picie zagotowanej wody, jeszcze cieplej. W Chinach podobno jest to popularne ludzie zagotowuja wode i wlewaja taka do termosu bez dodawania czegokolwiek i taka biora ze soba i popijaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na blizny potrądzikowe stosowałam zwykły contractubex, jak się już zagoiły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli chodzi o zapobieganie, to dużo osób zwraca uwagę na odpowiednią dietę. Ja dodatkowo suplementuję się takimi drażetkami Merz Spezial Dragees. To taki zestaw witamin na skórę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

drogie ten Merz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie przy braniu 2 dziennie, wychodziło coś 30kilka złotych na miesiąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba na ceneo się opłacało je zamawiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a profilaktycznie to fakt, ten zestaw Merz Spezial jest naprawdę dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwrócono mi niedawno uwagę na forsycję https://longevitas.pl/forsycja-czego-mozemy-nie-wiedziec-na-jej-temat/ w medycynie chińskiej się to też stosuje. Sa jakieś maści z tym czy ekstrakty i podobno całkiem spoko działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomocne sa antybiotyki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

antybiotyki najlepiej z grupy tetracyklin etc plus witamina B6 plus witamina b12, PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam że przed braniem leków lub warto skonsultować się z lekarzem Ja korzystałam z https://ceraodnowa.pl/ Ponieważ mieszkam nie daleko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bez natybiotyków to się raczej nie da. Poza tym właściwe maści jak np acnederm czy isotrexin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CHętnie się dowiem, bo mam ostatnio tragedię, a dodam, że mam 34 lata ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam duże problemy z trądzikiem i bliznami po nim. Dopiero wizyta w salonach Perfect Look Clinic mi pomogła. Świetna pani Justyna dobrała mi odpowiednie zabiegi i już po pierwszej wizycie widziałam poprawę. Sprawdź ich stronę, mam nadzieję że znajdziesz pomoc: https://perfectlook.clinic/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam nanosrero. Niesamowite efekty. NanoBioPharm oferuje je z maseczkami w zestawie. https://sklep.nanobiopharm.pl/pl/p/zestaw-przeciwtradzikowy/92
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam olejek busajna z pachnacej krainy, swietnie sie sprawdza przy luszczycy, tradziku i ogolnie do pielegnacji wrazliwej skory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mydłem Aleppo Szamir polecam myć twarz, dobrze działa na takie zmiany, przyśpiesza gojenie ran, działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam umiarkowany trądzik torbielowaty i przepisano mi antybiotyk doksycyklinę. Trochę się jednak boję zacząć go brać, bo zabijanie zarówno złych, jak i dobrych bakterii nie brzmi zdrowo... Probiotyki będę oczywiście brała, ale nadal jestem ostrożna co do możliwych konsekwencji przyjmowania antybiotyku przez miesiące (ok. ). Czy któraś z Was brała doksycyklinę lub coś podobnego na trądzik? Jakie były twoje doświadczenia z tym związane? Zadziałało? Czy masz jakieś sugestie/wskazówki dla kogoś, kto jest trochę sceptycznie nastawiony do przyjmowania antybiotyku na trądzik, takiego jak ja.

Och, tak, próbowałem wcześniej innych opcji, aby oczyścić moją skórę (klindamycyna, tretinoina, nadtlenek benzoilu...). Czuję, że to jest następny krok haha.

Czytałem również w Internecie, że u wielu osób trądzik nasilił się po zaprzestaniu stosowania. Czy to było prawdą dla kogoś z was? To byłby mój najgorszy koszmar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam umiarkowany trądzik torbielowaty i przepisano mi antybiotyk doksycyklinę. Trochę się jednak boję zacząć go brać, bo zabijanie zarówno złych, jak i dobrych bakterii nie brzmi zdrowo... Probiotyki będę oczywiście brała, ale nadal jestem ostrożna co do możliwych konsekwencji przyjmowania antybiotyku przez miesiące (ok. ). Czy któraś z Was brała doksycyklinę lub coś podobnego na trądzik? Jakie były twoje doświadczenia z tym związane? Zadziałało? Czy masz jakieś sugestie/wskazówki dla kogoś, kto jest trochę sceptycznie nastawiony do przyjmowania antybiotyku na trądzik, takiego jak ja.
https://xrank.one/youporn/
Och, tak, próbowałem wcześniej innych opcji, aby oczyścić moją skórę (klindamycyna, tretinoina, nadtlenek benzoilu...). Czuję, że to jest następny krok haha.

Czytałem również w Internecie, że u wielu osób trądzik nasilił się po zaprzestaniu stosowania. Czy to było prawdą dla kogoś z was? To byłby mój najgorszy koszmar.

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy trądziku polecam do mycia buzi lecznicze mydło Aleppo Szamir
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

paznokcie zelowe gdzie? (75 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

do góry