Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia wątek zamknięty bardzo sprawna, fachowa i serdeczna pomoc:) polecamy:)
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 maja 2019

Wizyta domowa, pediatra dzieciecy wątek zamknięty Pani Doktor bardzo mila, sympatyczna, na wszystkie pytania odpowiada i...
~Mama Wojtusia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Pani doktor ze świetnym podejściem, dokładnie przeprowadza badanie, zbiera...
~Dorota
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Abc wątek zamknięty Z usług Pani Doktor korzystamy od dawna. Rzetelna i sympatyczna, dokładnie...
~Marta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Takie wizyt domowe to ja rozumiem wątek zamknięty Najszybszy dojazd do pacjenta. Trafna diagnoza i uśmiechnięta Pani doktor. Do...
~Władek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Wizyta domowa wątek zamknięty 2óch lekarzy nie wiedzialo co mi jest i leczylo mnie nie na tą chrobę co...
~Marcin
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Wszystko czego można oczekiwać w ramach wizyty domowej. Pewnie i...
~Oskar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie i przystępnie cenowo. Z czystym sumieniem mogę polecić.
~Paweł K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Super lekarz wątek zamknięty Pani doktor przyjechała w ten sam dzień bez jakiegokolwiek problemu. Miała...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

wspaniały człowiek wątek zamknięty Dzis odwiedzila nas pani doktor w zasadzie poraz pierwszy i przyznam sie...
~Beti
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 marca 2015

wspanialy wybor wątek zamknięty Natychmiastowy przyjazd. Bardzo mila i cierpliwa Pani doktor ze wspanialym...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

świetny lekarz wątek zamknięty świetna lekarska cudowne podejście do dzieci,ogromna wiedza i cierpliwość,...
~matka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Swietna Pani doktor,moje córki ja uwielbiaja! wątek zamknięty Pani Anna jest jednym z niewielu lekarzy,który ma wspaniałe podejście do...
~Marzena P
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

bardzo sympatycznie wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni :)
~Julka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

Wyjątkowy Lekarz wątek zamknięty Za pierwszym razem trafiła do nas Pani Doktor z ubezpieczenia medycznego...
~rodzice Oskara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

same plusy wątek zamknięty błyskawiczny przyjazd , zero pośpiechu przy badaniu, wyczerpujące informacje...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

CUDOWNY LEKARZ wątek zamknięty ... co tu dużo pisać. Profesjonalista, świetny specjalista, cudowny człowiek....
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Polecam, dokladnie, bez zbednego pospiechu wątek zamknięty Moge tylko polecac skorzystanie z uslugi Pani doktor.bez zbednego pospiechu,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

SUPER PANI DOKTOR!!!! wątek zamknięty Niedziela wieczór....w ciągu godziny...Pani doktor jest u mnie! Mój syn...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry