Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsza Pediatra wątek zamknięty Dr Stawicka jest nasza pediatra od samego poczatku. Jest przesympatyczna,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Nie polecam dr Stawickiej wątek zamknięty Nie polecem! Arogancka i co najgorsze niekompetentna. Byliśmy u niej z 3...
~zuzu-87
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

nie polecam wątek zamknięty NIE POLECAM Byłam na wizycie w przychodni, a nie prywatnie, ale nie polecam....
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Pedriatra na 6 wątek zamknięty Leczę u Pani doktor syna od urodzenia, tylko ona stawiała właściwe diagnozy i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

nie polecam wątek zamknięty jak dla mnie to tragedia, potrafi tylko wystawiać skierowania do szpitala nic...
~pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

najlepszy lekarz pediatra w trójmieście wątek zamknięty Chodzimy z naszymi synami od 5 lat. Żaden z nich do dziś nie brał...
~tata 2 synów
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

Dobry Pediatra wątek zamknięty Jest doświadczona panią doktor przyjazna dla dzieci świetnie tłumaczy.Polecam...
~R
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Polecam, fachowo w rozsądnej cenie. wątek zamknięty Jestem zedowolona z jakości usług i ceny, polecam wszystkim.
~Krystyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

fajny pediatra wątek zamknięty Bezpośrednia i rzeczowa a przy tym bardzo miła. Porady których udzielała...
~dag.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 maja 2007

bardzo dobry lekarz wątek zamknięty spotakłam się z Panią doktor podczas wizyt domowych. Ujęło mnie podejście do...
~Agnieszka W.
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry