lek. med. Andrzej Folwarski

Pediatrzy

Gdańsk, Góralska 13/10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - opinia wątek zamknięty Polecam. Dobre podejscie do małego pacjenta i trafna diagnoza.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Rewelacyjny lekarz wątek zamknięty Mam do niego wielkie zaufanie, fantastyczne podejście do dzieci, zawsze...
~JG
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Rozsądny lekarz wątek zamknięty Dawno nie spotkałam tak mądrego lekarza z nieszablonowym podejściem do małego...
~Multimama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

NAJLEPSZY wątek zamknięty NAJLEPSZY PEDIATRA na jakiego mogliśmy trafic. Zajmuje się moimi córkami od...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

Lekarz rodzinny od lat wątek zamknięty Jesteśmy pacjentami Pana doktora od lat. Cenimy spokój, zaangażowanie i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

pediatra i lekarz rodzinny godny polecenia wątek zamknięty Dziwię się, że tak znany w Gdańsku i popularny pediatra nie ma jeszcze...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Gorąco polceam wątek zamknięty Polecam pana doktora, wspaniale zajmuje się maluchem, spokojnie wysłucha i...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

POLECAM wątek zamknięty moja corka bala sie lekarzy, jednak dr folwarski jest "czarodziejem", wizyty...
~dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

bardzo dobry lekarz wątek zamknięty 1. Nie przyjmuje w fartuchu - dzieciaki często się boją lekarzy w białych...
~KateZ
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

mama - opinia wątek zamknięty Nieprzyjemny i gburowaty. Nie polecam. Infekcje wirusowe leczy antybiotykami.
~mama
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2011

najlepszy pediatra w Trójmiescie wątek zamknięty W związku z tym, że orientuję się, co i dlaczego podaję dzieciom, oraz...
~uświadomiona mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2012

ZDECYDOWANIE ODRADZAM wątek zamknięty BARDZO NIEPROFESJONALNE PODEJŚCIE!!! Dr Folwarski ma dobre podejście do...
~była pacjentka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2009

Super lekarz wątek zamknięty Mojemu synkowi pomógł wielokrotnie za co jestem mu wdzięczna i jak tylko są...
~aniak
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2010

lena - opinia wątek zamknięty Nie zgadzam sie z opinia,że dr Folwarski leczy infekcje wirusowe...
~lena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

zombiq - opinia wątek zamknięty lekarz z olbrzymim bagażem doświadczeń i wiedzą
~zombiq
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

Rzetelna wiedza, dobre podejście i przystępna cena. wątek zamknięty Trójka moich dzieci jest leczona u doktora. Solidna widza, podmiotowe...
~JS
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 listopada 2010

SZCZERZE POLECAMY wątek zamknięty Uważamy dr Folwarskiego za wybitnego specjalistę. Jest lekarzem który poradzi...
~Natalia, Marek i Jaś
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

gizela - opinia wątek zamknięty Super lekarz, diagnozy zawsze trafione, antybiotyk w ostateczności. Lekarz z...
~gizela
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 maja 2009

Świetny lekarz, super podejście wątek zamknięty Mojego synka dr Folwarski prowadzi od urodzenia, porównując do metod leczenia...
~Monik
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 marca 2009

polecam wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona, doradzi, podpowie. Ceny przystępne zarówno za...
~mama Krzysia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

34

wątków

do góry