Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta - opinia Pan Dr.najlepszy specjalista którego spotkałam i któremu można zaufać.Nie...
~Danuta
3

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 lipca 2023

Anna - opinia Bardzo dobry specjalista. Czuję się dużo lepiej. Rzeczowy , życzliwy i...
~Anna
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2023

Magda - opinia wątek zamknięty Lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo polecam, wszystkim osobą borykającym się z...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Przeszłam kuracje pasożytniczą,którą zastosował u mnie doktor gdzie inni...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 maja 2021

Danuta Walczak - opinia wątek zamknięty Jestem szczęśliwa, że trafilam do Pana dr Niebrzydowskiego. Lekarz z...
~Danuta Walczak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

A - opinia wątek zamknięty Mi niestety sie niepoprawilo Brałam różne leki przepisywane przez doktora...
~A
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2019

Wspanialy lekarz o wielkim sercu. wątek zamknięty Pragnę podzielić się moja opinia o Panu Doktorze. JEST najwspanialszym...
~D. Żmijewska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz wątek zamknięty Reumatolog Pan J. Niebrzydowski leczy mnie od kilku lat, ze sposobow i...
~pacjent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

Mój Doktor wątek zamknięty Pan doktor Niebrzydowski leczy mnie jak i całą moją rodzinę. Zawsze spokojny...
~Dziadek 65+
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

Doktor Jarek wątek zamknięty Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia, do leczenia podchodzi...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Super Reumatolog wątek zamknięty Polecam wszystkim potrzebującym pomocy reumatologa wizytę u doktora...
~Teresa
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Podziękowanie za miłe profesjonalne przyjęcie wątek zamknięty Dziękuję losowi ,że dał mi możliwość znalezienia się jako Pacjentka u Pana...
~Zofia Stromberg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Staw Biodrowy wątek zamknięty Miałem problem stawu biodrowego. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz...
~Waldemar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Lekarz godny zaufania wątek zamknięty Pan Doktor odznacza się wielką wiedzą w swojej dziedzinie, ale co równie...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

zapalenie stawu u dziecka wątek zamknięty Niestety moje dziecko też dopadł problem zapalenia stawu kolanowego. W moim...
~Anna Osojca
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Wspaniały lekarz - polecam chorym na RZS wątek zamknięty Długo borykałam się z chorobą . Sama na własną rękę szukałam pomocy....
~BEATA Golub-Dobrzyń
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam do Dr. Niebrzydowskiego po długotrwałym leczeniu RZS. Przeczytałam...
~J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Wspaniała wizyta i takie same efekty leczenia wątek zamknięty Po kilku latach cierpienia trafiłam do doktora dzięki jego poradnikowi. Teraz...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 grudnia 2014

polecam! wątek zamknięty Lekarz z dużą wiedzą i pełen empatii.
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Cudowny traf wątek zamknięty Przez przypadek trafiłam do Doktora i ta jedna wizyta odmieniła moje życie....
~J. Wolniak
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry