lek.stom. Agata Wilska

Stomatolodzy

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 71/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
w. - opinia wątek zamknięty Jestem po chirurgicznym wyrwaniu ósemki u Pani Dr. Wilskiej, i jestem bardzo...
~w.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

....... - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Miałam do wyrwania ósemkę, z którą Pani Doktor...
~.......
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Polecam!!!! wątek zamknięty Po 2 godzinach bezskutecznej masakry w jednym z gdańskich gabinetów ,dostałam...
~Elwira
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Bardzo fachowa obsługa! wątek zamknięty Przyszedłem na wyrwanie ósemki. Na dodatek, że pani Agata sobie poradziła z...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

dłutowanie wątek zamknięty Świetny lekarz, nie myslałem że tak skomplikowany zabieg może przebiegać...
~Jarosław Przedwojski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Polecam Bardzo wątek zamknięty Byłem pacjętem Pani doktor Wilskiej świetne podejście do pacjenta , szybka i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Polecam! Ekstrakcja zęba wątek zamknięty Wczoraj miałam przyjemność być w gabinecie u dr Wilskiej na ekstrakcji zęba....
~Patrycja K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lutego 2016

Wyrywanie osemki wątek zamknięty Super szybko i bezbolesnie a doktor Wilska z pielegniarka maja bardzo...
~Justyna Z
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

super lekarz wątek zamknięty Polecam z czystym sercem. Miałam do wyrwania 9-tke tak tak uwięziona w górnej...
~Marzena Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

NIE POLECAM I OSTRZEGAM !!! wątek zamknięty Cały zabieg usunięcia ósemki to jakaś rzeźnia! Oczywiste jest że taki zabieg...
~Szczek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Wspaniała Pani doktor zajmująca się chirurgią stomatologiczną! Byłam u Niej 2...
~Maria Chmielarz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Jak wyrywać to tylko u Pani Doktor wątek zamknięty Wyrywałam 3 zęby u Pani Doktor. Zawsze szybko, profesjonalnie , bez...
~emimka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Lekarz godny uznania wątek zamknięty Polecam gorąco usługi w gabinecie dr Wilskiej. Zawsze miałam okropnego...
~Małgorzata Matkowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

polecam wątek zamknięty polecam
~anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

zdecydowanie godna polecenia wątek zamknięty Dziś miałam okazję się przekonać na własnej osobie, że zamieszczone tu opinie...
~ivi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

ZERO STRACHU wątek zamknięty W zasadzie nie mam nic do dodania - jedynie glosno moge zaapelowac do...
~JuzSieNieBoje
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 marca 2011

szybko sprawnie,i bez bólu !!! wątek zamknięty Zawsze bałem się wizyt u dentysty !. Po odbytej pierwszej wizycie (miałem ich...
~Marek Chrzanowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Jestem zachwycona wątek zamknięty Z powodów ortodontycznych mam do wyrwania wszystkie cztery ósemki. Czytając...
~calypso
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo Polecam gabinet Dr.Wilskiej . Już po wejściu do gabinetu czuje się że...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 listopada 2010

Super wątek zamknięty Pani dr Wilska jak dla mnie jest najlepszym Stomatologiem, spokojna,...
~Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

27

wątków

do góry