Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Violetta W. - opinia Profesjonalizm,empatia i cierpliwość to cech tego świetnego stomatologa...
~Violetta W.
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 6 sierpnia 2023

Paweł - opinia wątek zamknięty Tragiczna kultura osobista lekarza ( a raczej jej brak) i podejście do...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Ósemka bez bólu - da się? Da się! wątek zamknięty W skrócie - ósemka usunięta kompletnie bezboleśnie, szybko i w miłej...
~Bartosz J.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Wow wątek zamknięty Bezboleśnie i szybko. naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Mozna śmiało...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Zdecydowanie godny polecenia wątek zamknięty Musiałem usunąć ósemkę. W moim przypadku zabieg był dość skomplikowany i inny...
~Maciej B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Rwanie 8mki wątek zamknięty Rewelacja, zabieg trwał może 20 min, bezboleśnie i konkretnie. Prawdziwy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Najlepszy w swoim fachu! wątek zamknięty Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Specyficzne poczucie humoru które sprawie...
~MAGDALENA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2017

fachowo i sprawnie wątek zamknięty Przyszłam z polecenia i rekomendacja się potwierdziła!;) Będziemy wracać.
~marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Prawdziwy magik wątek zamknięty Nie wiem jak to działa, podejście do pacjenta i poczucie humoru są bardzo...
~zu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

super wątek zamknięty bardzo dobry lekarz, pomógł mi w wszystkimi problemami zęby pweny i wie co...
~john
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

Świetny wątek zamknięty wszystko poszło śpiewająco. sprawnie, szybko i co najważniejsze bezboleśnie
~dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

mega! wątek zamknięty Polecam Pana Doktora! Wyrywałam u niego 2 zęby (szóstkę i ósemkę), za każdym...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

DZIĘKUJĘ ZA BEZBOLESNE I SZYBKIE USUNIĘCIE ÓSEMKI wątek zamknięty Świetny specjalista. Polecam, zwłaszcza tym, którzy dostają ataku paniki...
~DONATA WEJHEROWO
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Piotr - opinia wątek zamknięty Doktor Grzegorz wraz z Panią Gosią są cudotwórcami. Nie jest lekarzem. Jest...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Slawekk - opinia wątek zamknięty Rwanie dwoch zebow. Bardzo profesjonalne podejscie do usuniecia zeba i do...
~Slawekk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

Najlepszy stomatolog! wątek zamknięty Krótko, zwięźle i na temat: dr Rzemieniuk to najlepszy specjalista w swoim...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry