Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Serdecznie wątek zamknięty najlepsza pani stomatolog Pełen profesjonalizm i duże wyrozumienie że strony...
~A.w
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 października 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Genialne podejście do klienta i obsługa. Zabiegi bezbolesne, szybkie z bardzo...
~TZ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Świetna Pani Doktor! wątek zamknięty Stomatolog godna polecenia. Super wykonane leczenie kanałowe. Polecam każdemu!
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Polecam! wątek zamknięty Super! Tanio, szybko, bezboleśnie! Polecam Panią doktor:)
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Doktor godna polecenia wątek zamknięty Sympatyczna doktor, kobieta z klasą.W gabinecie profesjonalny sprzęt, rentgen...
~wdzięczna pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Profesjonalnie, bezboleśnie - bardzo zadowolony. wątek zamknięty Leczymy się całą rodziną już ponad 18 lat. W ciągu tych lat byliśmy kilka...
~karol1234
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Górna ósemka wątek zamknięty Kilka dni temu byłem u doktor Sadowskiej w celu ekstrakcji górnej ósemki,...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Bezboleśnie, szybko i dokładnie - polecam! wątek zamknięty Długo szukałam dobrego dentysty, teraz już znalazłam. Pani doktor szczegółowo...
~as20
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

POLECAM :) !! wątek zamknięty Informacje o gabinecie znalazłem w internecie gdyż mój poprzedni zmienił...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam Pani doktor.Mało dokładna i delikatna.Bardzo słabo czyści...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

NAJLEPSZA PANI DOKTOR POD SŁOŃCEM wątek zamknięty Przepiękny gabinet. U Pani dr Wiesławy pacjent czuje się jak w domu....
~Diane
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

fachowa pomoc wątek zamknięty bardzo boję się dentysty, a raczej urządzeń jakimi się posługują nawet przy...
~ladym
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Dokładna,cierpliwa i bardzo delikatna doktor.Szczerze polecam:)
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry