Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Teresa - ocena Super lekarz nawet w wigilię pomógł naszemu pupilowi Dziękuję bardzo
~Teresa
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Joanna Kreja Wójcikiewicz - ocena Najlepszy Lekarz w Trójmieście! Od paru lat korzystam z usług Pana Doktora...
~Joanna Kreja Wójcikiewicz
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2023

JPer - opinia Niedawno odeszła nasza 17-letnia kotka. Dzięki wsparciu, jakie otrzymała w...
~JPer
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 30 czerwca 2023

Maria Grzenia - opinia Chodzę do lekarza z moim psem, jestem zadowolona z profesjonalizmu...
~Maria Grzenia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 maja 2022

Wanda - opinia wątek zamknięty Całym sercem polecam Pana Doktora Filipowicza. Pan doktor uratował życie...
~Wanda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Hanna - opinia wątek zamknięty Faktycznie można polecić. Obaj lekarze empatyczni i z ogromna wiedzą....
~Hanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

katarzyna - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej jest niezływkłym człowiekiem . Ma bardzo dużo empatii do zwierzat...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 grudnia 2019

pacjentka z Gdyni Dąbrowy z ul.Miętowej wątek zamknięty Najlepszy lekarz ,zasługuje na najwyższą ocenę,błyskawiczna reakcja na moją...
~pacjentka z Gdyni Dąbrowy z ul.M
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

dziękuję wątek zamknięty Jest to doktor z niezwykłą wrażliwością. Niestety moja kotka po długiej i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2019

szczerze polecam wątek zamknięty Naprawdę szczerze polecam gabinet dr.Filipowicza.Miła i profesjonalna obsługa...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Uratował życie Ludwiczka wątek zamknięty Z całego serca polecam lek. wet. Andrzeja Filipowicza. Doskonałe podejście do...
~Justyna & Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Dziekuje za fachowa opieke i porady wątek zamknięty Chociaz w ten sposob chce podziekowac za wieloletnia fachowa opieke, rowniez...
~Angelika z rodzina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2016

lekarz super podejscie ma do psa wie co robi polecam w 100% wątek zamknięty są dobrzy i tyle tam jest 2 lekarzy nie 1
~lopi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo polecam leczenie zwierząt u Pana doktora i dziękuje bardzo za fachową...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

POLECAM! !!!! wątek zamknięty Witam korzystałam z usług pana doktora w czasie świąt i mogę z czystym...
~Kicia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 grudnia 2015

PODZIĘKOWANIE wątek zamknięty Podziękowanie za sumiennie wykonaną pracę oraz opiekę nad pieskiem moich...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

PODZIEKOWANIE wątek zamknięty DZIĘKUJEMY ZA PROFESJONALNA OPIEKE NAD PSEM I KOTEM, KONKRETNE PORADY I...
~jOANNA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Podziękowania wątek zamknięty Pan Doktor Filipowicz jest prawdziwym lekarzem z powołania. Naszym Kochanym...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lutego 2014

Profesjonalizm wątek zamknięty Walczylam o wzrok malej kotki znajdy miała uszkodzona rogowke oka.To w jaki...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

Czarny wątek zamknięty Pan dr bezinteresownie zajmuje się psem pozostawionym przy budzie w tą...
~MJA Energia Grzegorz Heft
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

36

wątków

do góry