Rejestracja | Logowanie
Re: lekarz Wąsewicz
gratuluje ciąży :D (wnioskuje ze planowana bo nie widze oznak paniki a wrecz chec dobrego jej prowadzenia)
Cytat: ukryj cytat
Odpowiedź
Autor