Widok

lekarz gastrolog

Zwracam się z zapytaniem czy ktoś z państwa może polecić kompetentnego ,dobrego gastrologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia Dąbrówka przyjmuje na NFZ pani dr.Małgorzata Baluta,chyba dość dobra,może też i prywatnie przyjmuje ,ale tego nie wiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo tez jestem zainteresowana. Jeszcze gdzies w Gdyni przyjmuje jakis dobry gastrolog?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zupełnie przypadkowo trafiłam w przychodni Nowy Chełm na dr Białobrzeską i byłam zaskoczona dokładnością jej badania (w porównaniu z innymi lekarzami). Ale uwaga, ma w internecie albo bardzo negatywne opinie albo bardzo dobre. Zorientowałam się, że potrafi nieprzyjemnie potraktować osoby otyłe pewnie uważając, że same winne swoich kłopotów ze zdrowiem przez stosowanie nieodpowiedniej diety. Dla mnie to fachowiec, który potrafi dobrze zdiagnozować i pokierować dalszym leczeniem.
Dopiero doczytałam, że chodziło o Gdynię, a to Gdańsk ul. Reformacka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za informacje ,ale chce jeszcze dopytać czy również robi gastroskopie.
Leczenie na NFZ czy prywatnie i jaki jest koszt leczenia prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, czy robi gastroskopię. Do gastroskopii i kolonoskopii polecam z kolei dr Orłowskiego w tej samej przychodni. Przyjmują też na NFZ, ale jest mało miejsc. Ja częściowo korzystałam w ramach NFZ, a gdy zależało mi na czasie, płaciłam. Najlepiej przedzwonić i się dopytać 58 770 44 80
tel. 58 770 44 81
tel. 58 770 44 82
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
https://m.trojmiasto.pl/forum/dr-Wojciech-Radys-t410391,1,50.html
Odpada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

Mały członek faceta (6 odpowiedzi)

Witam Otóż przez dłuższy czas seks nie sprawia mi przyjemności. Mianowicie zastanawiam się czy...

do góry