Widok

lekarz który potrafi zebrać kilka chorób -od fizycznych do psychicznych-i postawić diagnozę

młoda dziewczyna poszukuje lekarza, specjalisty ? który potrafi rozgryżć kilka poważnych chorób ,połączyć ich zależności ,postawić diagnozę i leczyć....dramat młodej matki trwa już wiele lat i każdy specjalista leczy ją w swojej dziedzinie, sama zaczyna dochodzić do tego że te choroby są ze sobą ścićle związane, nikt nie chce ich leczyć łącznie, Może ktoż ma podobne doświadczenie -choroba całego ciała i umysłu zarazem, dziewczyna nie ma już więcej siły funkcjonować, a musi pracować, wychowywać dziecko i jak każdy borykać się z codziennym życiem, Lekarz może być w całej Polsce, oby był człowiekiem któremu zależy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyrobiła badania w kierunku przewlekłej boreliozy? W tej chorobie, jeśliod razu nie było rozpoznane zakażenie ( np. nie było rumienia ) z latami pojawia się mnóstwo niespecyficznych objawów, które w końcu lekarze zrzucają na karb chorób psychosomatycznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

młoda dziewczyna poszukuje lekarza, specjalisty ? który potrafi rozgryżć kilka poważnych chorób ,połączyć ich zależności ,postawić diagnozę i leczyć....dramat młodej matki trwa już wiele lat i każdy specjalista leczy ją w swojej dziedzinie, sama zaczyna dochodzić do tego że te choroby są ze sobą ścićle związane, nikt nie chce ich leczyć łącznie, Może ktoż ma podobne doświadczenie -choroba całego ciała i umysłu zarazem, dziewczyna nie ma już więcej siły funkcjonować, a musi pracować, wychowywać dziecko i jak każdy borykać się z codziennym życiem, Lekarz może być w całej Polsce, oby był człowiekiem któremu zależy https://100001.onl/ https://1921681254.mx/.

I got this,....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Piotr Kwieciński ginekolog (14 odpowiedzi)

Jakie macie odczucia w związku z tym lekarzem? Mnie trochę drażni jego zachowanie ale wydaje mi...

Tabletki na potencję bez recepty (12 odpowiedzi)

Widzę,że bardzo wiele tego typu tabletek reklamuje się w radio i w tv. Zastanawia mnie czy takie...

Problem erekcja (5 odpowiedzi)

Cześć, Mam 21 lat i następujący problem. Jestem w związku od około miesiąca i wczoraj nadszedł...

do góry