Widok

lekarz

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
wcześniej rozmawiałyśmy o endokrunologu a ja mam prośbę czy ktoś ma dobrego lekarza internistę w przychodni najlepiej we Wrzeszczu lub w Gdańsku mój to chyba jakiś nieuk bo od miesiąca chodzę z bolącym gardłem i już nie mam siły iść do niego 4 raz

Ślubne dekoracje.
Winietki,księgi ślubne, dekoracje kościoła, sali, wiązanki ślubne.
slubnedekoracje@op.pl
http://www.slubnedekoracje.com

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no proszę nikt nie chodzi do lekarza

Ślubne dekoracje.
Winietki,księgi ślubne, dekoracje kościoła, sali, wiązanki ślubne.
slubnedekoracje@op.pl
http://www.slubnedekoracje.com

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widze ,że nie tylko o weselu to mowa .Moze panie napiszcie co macie zamiar zrobić na weselu aby koleżankom szczęki poopadaly.

Jestem taki i już.Trzeba sie przyzwyczaic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem internista sie raczej bolem gardla nie zajmuje widocznie moze sie przeziebilas i nie wyleczylas do konca. Powinnas isc do swojego ogolnego lekarza on zobaczy co jest z twoim gradłem i moze dostaniesz antybiotyk jakis jak to jest cos powazniejszego. Internista zajmuje sie chorobami wewnetrznymi ale wydaje mi ze brzucha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chociaz on zajmuje sie jeszcze tarczyca i przewlekła choroba pluc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Internista = lekarz pierwszego kontaktu, czyli wlasnie ogólny. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ALe ja polecam jeszcze, zeby lekarz zrobil ci wymaz z gardła. I konkretne bakterie, konkretnym lekiem wyleczyl. Moja znajoma miala tez bardzo dlugo bol gardla, co sie podleczyla, to znowu chora i w koncu lekarz zrobil jej wymaz i okazalo sie ze ma jakas odmiane gronkowca (czy cos takiego, nie znam sie na tym) wlasnie w gardle. No i dostala jakis specjalny antybiotyk i w koncu wyleczyla. Ale nie wiem czy wymaz zrobil jej internista czy byla u laryngologa. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...

do góry