Podczas kursu zmieniałam OSK i decyzja ta okazała się najlepszą jaką mogłam podjąć ponieważ w go!auto nauczono mnie jeździć tj. panować nad pojazdem oraz przewidywać tego co się może zdarzyć na drodze.
A propos egzaminu.. po kursie w go!auto to naprawdę była tylko formalność, ponieważ byłam do niego dobrze przygotowana. A Pan Wojciech, który mnie uczył jeździć, ma ogromne doświadczenie w przygotowywaniu kandydatów na kierowców i skrupulatnie podczas całego kursu wskazuje na co zwracać uwagę podczas samego egzaminu, aby „wypaść” dobrze ;)
Pan Wojciech podchodzi z dużym zaangażowanie do tematu i ogromną cierpliwością, tłumaczy, wyjaśnia i jak jest potrzeba rozrysowuje najmniejszy manewr. Dodam, że każda godzina była wykorzystana w 100%, nigdy zajęcia nie kończyły się przed ustalonym czasem (a we wcześniejszym OSK zaczynanie później i kończenie wcześniej to była norma). To co odznacza tę szkołę to duży nacisk na jakość, dbałość o to żeby jazdy odbywały się bez przerw. Nidy nie było najmniejszego problemu aby dopasować jazdy do mojego czasu wolnego, którego nie miałam dużo. Go!auto zawiesiło bardzo wysoko poprzeczkę innym ośrodkom, ale to tylko z korzyścią dla przyszłych