Widok

lista sklepów z zakazem wjazdu lgp

czy gdzieś jest taka lista?
gdzie mi nie wolno robić zakupów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Yyyyy co? Możesz robić zakupy gdzie chcesz, nikogo nie obchodzi czym napędzane jest twoje auto.

Dokładnie zgadzam się
Z kad takie pytanie ktoś ci głupot naopowiadal
Co wy gadacie.. Są galerie gdzie nie można wjechać autem z LPG ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Trójmieście chyba nie ma galerii handlowej posiadającej tylko parking podziemny w dodatku z zakazem wjazdu aut z LPG.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A Manhattan Madison Alfa centrum ...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

słoiki jeszcze nie obeznane w Gdańsku stąd zapewne pytanie, gaz jest do kuchenek ale jak już zasilasz swój bolid podtlenkiem to parkuj na zewnątrz, wszystkie podziemne są anty gaz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gaz do kuchenek powiadasz?zdziwilbys się jakie fury przyjezdzaja do mnie na montaż lpg
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

I to wlasnie najsmieszniejsze. Kup auto za 300 tys, i szukaj oszczednosci w paliwie, oponach, klockach itd.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

No i co z tego, że za 300 tys zł? Jeżeli kierowca jeździ dużo, to gdyby miał lać benzynę to w tym samym budżecie na jeżdżenie na zakup samochodu zostałoby mu nie 300 tys zł a 100 tys zł lub mniej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Silnik skalibrowany pod LPG może mieć więcej mocy, niż identyczny silnik skalibrowany pod 95. Gaz ma większą liczbę oktanową. Przy odpowiednim zapłonie i kompresji uda się wyciągnąć więcej koników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oktany nie mają większego wpływu na moc silnika...liczy się wartość opałowa paliwa a ta jest większa dla benzyny....więc nigdy ten sam silnik skalibrowany optymalnie pod "benzynę" nie będzie miał mniej koni niż ten sam skalibrowany pod lpg.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

co ty pitolisz? a jak załadujesz sobie verve albo jakiegoś innego premium, co ma wiecej oktanow to co? jedzie tak samo? więcej ma "opału" w paliwie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Biedaki których nie stać na instalacjie i wszelkiego rodzaju matoły maja zakodowane ze gaz jest do kuchenek. Ale to o tak postęp bo pierwsze pojazdy mechaniczne zasilane byly paliwem stałym węglem, drewnem. Polecam wiec tym od krytykowania lpg wsypać sobie w swoje szmelcwagieny i burakowozy kilka wiader węgla.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Typowy magik w krótkich spodenkach ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gaz jest materiałem bardziej wybuchowym od benzyny a nikt normalny nie chce wylecieć w powietrze przy wycieku gazu z jakiegoś rzęch-trupa na kołach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zatrzymałeś się mentalnie na autach gaźnikowych gdzie LPG generowało problemy i czasach w których to paliwo faktycznie kojarzyło się z autami pokroju dojechanych astr f czy innych lanosow z całym szacunkiem dla nich a obecnie zupełnie inne auta jeżdżą po ulicach a instalacje są bardzo zaawansowane więc nie powielaj zasłyszanych stereotypow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Wyjatkowo niekulturalny kierowca na linii 157 relacji Fabryczna - Gdańsk Wrzeszcz (12 odpowiedzi)

W dniu 29 listopada 2018 r. o godz. 5.39 na ul. Fabrycznej wsiadłem do autobusu nr 157, aby...

UBER Czy warto? Czy mówią prawdę? (41 odpowiedzi)

Witam, nie wiem czy ten post powinien się tu znaleźć, ale chciałbym zasięgnąć informacji na temat...

Dziwny kierowca linii 117 w Sopocie (3 odpowiedzi)

Dzisiaj, w sobotę spotkała nas dziwna sytuacja, w autobusie chcieliśmy kupić bilety, ale kierowca...

do góry