Widok

olkafasolka - ocena

Miła rozmowa z miłą osobą i to by było na tyle. Korzystałam 3 razy, w tym raz był rozwleczony na, z tego co pamiętam, 3 spotkania, bo wiązało się to z jakimś tam zdejmowaniem klątw czy coś takiego. wszystko oczywiście płatne osobno. Pierwszy raz poszłam zupełnie nieświadoma niczego z ciekawości, kolejny, żeby "popracować" nad moim losem. Nic się nie sprawdziło, pomimo, że pani Joanna była bardzo pewna tego co mówi, podawała wydarzenia z dokładnością co do miesiąca, widziała twarze i ubrania ludzi. Po raz kolejny poszłam po ok. dwóch latach. Pani Joanna raczej mnie już wtedy nie kojarzyła, mówiła zupełnie inne rzeczy, one też się w ogóle nie sprawdziły. Podsumowując: miła stosunkowa droga pogawędka i nic więcej. No i zawiedzione nadzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani, nie ma opcji, żeby to co mowię z kart (czy teraz obecnie tez z astrologii) się nie sprawdziło. Dużo lat już wróże i może się jakaś jedna sprawa nie sprawdzić, albo przełożyć na inny czas. Tu dokladności czasowych nie zawsze znamy i to zaznaczam moim klientom. Czasem zdarza się tak, że karty sprawdzają się po dośc długim czasie (może byc to wynik trudnych osobistych trannzytów astrologicznych) ale nie ma opcji żeby się nie sprawdziły. Zawsze ze mna można to wyjasnić, dopytać się lub po prostu napisać. Jedna sprawa: nikt nie przychodzi ot tak z ciekawości. Osoba która to napisała nie ma pojęcia o czym pisze. Ludzie przychodzą po podpowiedzi i możliwość spojrzenia na rozwiązanie problemów a z ciekawości chodzimy w inne miejsca. Pozdrawiam i jak wróżba się spełni prosze o sprostowanie opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry