Widok

logopeda na NFZ

Przymorze Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, bylam za porada ze skierowaniem do logopedy na Tysiaclecia,ale tam jest logopeda dla mlodszych dzieci niz 3-latek.Pani z wielka laska go niby zarejestrowala,ale dopiero pod koniec lutego,mowiac czemu tak pozno, ze tam od 4 miesiecy dzieci chodza.Tlumacze jej , ze mlody mowi,ale niewyraznie i sporo przekreca.Ale wyczulam, ze to chyba nie miejsce dla nas.Moze ktos zna jeszcze inne miejsce w okolicach zasp,przymorza czy centrum gdanska gdzie mozna sie zapisac do logopedy na nFZ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpisuje sie podprosba. Czy trzeba miec skierowanie do takiego osrodka? Jesli tak to od kogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja z córką (5 lat) byłam u logopedy w przychodni na morenie (nazwiska pani doktor nie pamiętam, ale jest tam chyba tylko jedna:)) Zdiagnozowała moje dziecko, powiedziała jakie są możliwości. U nas na jednej wizycie się skończyło bo córka akurat zaczynała zerówkę, a tam również opieka logopedyczna zapewniona (więc nie chciałam wozić córki z jasienia na morene do logopedy)
Pani doktor bardzo sympatyczna z podejściem do dzieci.
Przed wizytą zastanawiałam się jak ona zdiagnozuje wade wymowy u mojej córki bo ta jest bardzo nieśmiała w stosunku do obcych, ale nie było z tym najmniejszego problemu- nawet nie wiem jak ona to zrobiła:D
Szczerze polecam.
Skierowanie potrzebne, my poprosiliśmy naszą pediatrę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna logopedka pracuje w przychodni we Wrzeszczu na Białej (nie pamiętam nazwy, jakaś prywatna poradnia, ale logopedka przyjmuje na NFZ) Wystarczy skierowanie do logopedy od lekarza (jakiegokolwiek)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córcia chodziła do Poradni Psychologiczno Pedagogicznej za ETC, chyba ulica Krzemienieckiej, bez skierowania i czekania się dostałyśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam coś takiego w ogłoszeniach:
Logopeda - bezpłatnie

dane kontaktowe:
Terapia_Gdańsk
E-mail: terapia.gdansk@gmail.com
Miasto: Gdańsk
Tel./fax: 509218182
5 marca jest dniem bezpłatnych diagnoz logopedycznych.
Z tej okazji nasi logopedzi bezpłatnie zdiagnozują problemy wymowy Waszych pociech.
W naszej placówce akcja trwa trzy dni - przez trzy dni terapeuci dojeżdżają do małych pacjentów!

Czekamy na Państwa zgłoszenie!


Terapia Gdańsk - Zespół Logopedów i Pedagogów
terapia.gdansk@gmail.com

Co o tym myślicie? Ja sprawdzę, bo i tak muszę się wybrać z córcią i w końcu zacząć ćwiczyć. U mnie przygody z logopedami NFZ kończyły się szybko i tak jakoś z niesmakiem. Zbyt długo się czeka, zajęcia szybko, szybko i miałam wrażenie, ze "na odwal". Pewnie przyjdzie mi w końcu zapłacić, żeby coś sensownego z tego wyszlo, ehhh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańskim Centrum Zdrowia w Nowym Porcie jest bezpłatna przychodnia logopedyczna na nfz. Podobno na razie nie ma dużych kolejek, bo jeszcze mało kto wie, że tam jest przychodnia na nfz. Jest tam też neurologopeda, ale przyjmuje chyba tylko raz w tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My jeździmy do przychodni w Brzeźnie. Logopeda na NFZ, przyjazne terminy ;) (przynajmniej te ranne godziny)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktos wie gdzie jeszcze mozna isc z dzieckiem do logopedy na nfz.
ile sie czeka?
mozecie kogos polecic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam w Brzeźnie, na pierwszy termin w ogóle nie czekaliśmy, do wyboru do koloru :-] Pewnie już niedługo :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my czekaliśmy od chyba środy do poniedziałku (czy jakoś tak - bo od 1.07 mają umowę i to był właśnie poniedziałek) ;) na pierwszą wizytę :] teraz umawiam z tygodnia na tydzień :] jeździmy raz w tygodniu :) i zawsze mogę wybierać poranne godziny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusia a ile logopedow tam pracuje? mozesz kogos polecic?
z jakim problemem tam jezdzicie?
moj synek sie jąka i nie wymawia liter "k" i "g" i "r"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda - tu masz nazwiska :) http://www.nzozbrzezno.home.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=26 są 3 Panie :] my chodzimy do Pani Oli i Młody bardzo Ją lubi :] dzisiaj jechaliśmy do Brzeźna w innej sprawie, to i tak chciał iść do Pani Oli ;) zajęcia mamy raczej 1 raz w tygodniu, chociaż chyba 2 razy byliśmy po 2 razy w tygodniu - specjalnie przyjeżdżamy z działki(gdzie spędzamy całe lato) ;) i od początku lipca patrząc - jest już bardzo duża różnica w wymowie :]

Gabryś ma różne problemy - za szybko i za dużo na raz chciał mówić, więc "faflunił" i nie można Go było zrozumieć ;) poza tym wtrąca literki w słowa, nie mówi "r" - Pani Ola nie skupiła się na jednym problemie tylko podeszła do sprawy całościowo :]

Nie wiem jak pozostałe Panie :) My jesteśmy zadowoleni z Pani Oli :)

Młody był Jej pierwszym pacjentem, w pierwszym dniu pracy ;)

Teraz Pani Ola będzie miała urlop i będzie dopiero w drugim tygodniu września? Czy jakoś tak :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jakieś aktualne namiary.
Logopeda NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

Złe oddychanie 5 latki - może ktoś poradzi? (15 odpowiedzi)

Mamy problem z córką. Jak oddycha nosem to na chwilkę ok 2-3 sekundy wstrzymuje ten oddech i tak...

do góry