Widok

łóżeczko pod oknem?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Może to głupie pytanie, ale mam problem z ustawieniem mebli w pokoju, gdzie ma spać moje dziecko. Otóż najlepiej by było jakby łożeczko stało pod oknem, ale nie wiem czy tak może być?
Dodam, że mieszkamy na poddaszu, więc okno jest wyżej niż standardowe w blokach no i przede wszystkim dużo mniejsze...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale pewnie często jest otwierane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasze stoi pod oknem i wcale nie widze problemu. jak bylo wietrzone w pokoju to maly byl w drugim, albo w wozku na spacerze. mamy zaslonki dosc grube i ciemne, takze byl tez dobrze osloniety od slonca. takze jak dla mnie moze byc pod oknem.
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie, ze moze byc moj tez jest pod oknem i na noc mam rozczelnione okno a jak sa upaly to mam otwarte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
otwierane jest owszem, dziecko nie wypadnie, bo jak mówiłam, okno jest dużo wyżej niż łożeczko
Rodzę we wrześniu, więc okno pewnie będzie otwierane tylko do wietrzenia, a jak przyjdą upały, to my już pewnie wyniesiemy się ze swoim łożkiem do drugiego pokoju, więc i łożeczko przestawię...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
więc myślę że spokojnie możesz dzieciaczka tam umieścić:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Natalio, moja sypialnia rowniez na poddaszu, ale olbrzymim, i lozeczko dla baby nr2 bedzie nie pod oknem...natomiast blanki lozko jest pod oknem i ok, mam zaslone kryta i jest ciemno w pokoju jak spi, a jeszcze jasno na dworze itp...niestety nie otwieram okan na noc, tylko lufcik,l bo boje sie, ze dziecko wypadnie mi z pierwszego pietra przez okno...
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mieszkam na poddaszu młody miał łóżeczko pod oknem, również jak na poddasze przystało -okno mniejsze i wyżej, do tego obok kaloryfer i spokojnie nic się nie działo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
super!
uspokoiłyście mnie :)
pytanie tylko co ja zrobie z komodą która tam stoi hehe

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje także jest pod oknem :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja córcia też śpi pod oknem
(zimą rozszczelnionym a jak jest ciepło to otwartym)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje także jest przy oknie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

do góry