Odpowiadasz na:

lumpex

Co myślicie o otwarciu lumpa na ujeścisku? Jest ktoś chętny by zachodzić? Czy raczej słabo? Chodzi o okolice pętli tramwajowej.

Co myślicie o otwarciu lumpa na ujeścisku? Jest ktoś chętny by zachodzić? Czy raczej słabo? Chodzi o okolice pętli tramwajowej.

zobacz wątek
10 lat temu
~majka 05

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry